Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ilyen helyzetb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Jól értem, hogy most én vagyok a "játékszer"?

Figyelt kérdés

Ex-barátnőmmel 2,5 hónapja lett vége, most érettségizik, orvosira akar menni így sokat tanul, amíg együtt voltunk akkor is sokat tanult, sokat vitáztunk, eltávolodtunk egymástól, közösen hoztuk meg a döntést, néha beszélünk, szóba került a kapcsolatunk, Ő kijelentette most nem akar semmit újra, mert fontos neki a tanulás, és mellettem nem biztos, hogy végig tudná csinálni, mert eddig se figyelt oda annyira, és most, hogy több az ideje, többet tud tanulni is, de még szeret és hiányzom neki és ez nem jelenti azt, hogy később nem lehet köztünk semmi, én is szeretem, és ezt tudja, viszont mondta, Ő a sorsban bízik, nem tervez semmit.. Nekem eléggé az jön le, hogy most "sakkban" tart, mivel én szeretem és tudja, ezért Ő vígan él, amíg én "szenvedek" és nézelődik mások után, mivel biztos abban, hogy én még itt várok rá a mai napig.. Ezt egyébként pont ma beszéltük, és rájöttem, hogy vagy várok, vagy végre továbblépek, ha tudok.

Egyébként 1 év 4 hónapig tartott a kapcsolat..

Ti hogyan döntenétek? Éljek tovább, ne keressem, és majd lesz ami lesz?



2017. márc. 28. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, az én véleményem szerint ismerkedj te is nyugodtan másokkal. Mire ő elvégzi az orvosit az több év, annyi ideig várni rá - lehet hogy teljesen értelmetlenül - szerintem nem éri meg. Ki tudja, hogy utána összejönne-e tényleg veled, lehet az évek alatt megismer ő is valaki mást, vagy csak simán továbblép.


Az hogy még hiányzik, természetes dolog, a sebeknek "be kell gyógyulniuk", kell még idő, mire jobb lesz.


Attól, hogy még te is ismerkednél, találkoznál más lányokkal nem veszítenél semmit. Éld tovább az életet, te is tervezd a jövődet, s ha pedig akar tőled majd valamit, úgyis összehoz még titeket az élet.

2017. márc. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Érettségire gondoltam, hogy végez vele, nem orvosira :) Lehet félreérhetően fogalmaztam, bocsesz :D
2017. márc. 28. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Értem, de attól szerintem még a helyzet változatlan.:)


Ha az érettségire sokat kell tanulni, akkor mi lesz majd ha utána tovább tanul? Vagy ha leérettségizik újra foglalkozik veled, majd mikor ismét visszakerül a kerékbe és még több tanulni valója és elfoglaltsága lesz ismét hanyagol...


Szerintem azért gondold végig rendesen.

2017. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze értem, csak ilyenkor nehéz gondolkodni :/ Az a baj, hogy csak Őt látom minden lányba, vagyis Őt keresem, de tudom csak úgy felejtem el ha találok mást..
2017. márc. 28. 22:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Idővel sokkal jobb lesz, tapasztalatból mondom. :)

Sajnos nem lehet egyből arra a szakaszra ugrani mikor már "csak" szép emlék és nem fájó seb az egész.

Nekem ilyenkor sokat segítettek a barátaim, illetve az hogy próbáltam másra, tanulásra, a hobbimra, vagy munkára összpontosítani.

2017. márc. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!