Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki volt már hasonló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Az van hogy a legjobb barátom (fiú) szerelmes belém nagyon régóta,de én mindig visszautasítottam,most viszont adtam neki egy esélyt,de ha én nem érzek semmit még,félek hogy nagyot koppan...

Nekem is bejon...de nem úgy mint én neki....:/

Többször volt már ez hogy próbálkozott és a visszautasítás elennere is ugyan olyan volt a kapcsolatunk....

Valaki volt már vagy ilyen helyzetben van?

14/L


2017. márc. 19. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Voltam mar es nagyon nehet a tudtukra adni hogy nem lesz semmi!! Eroskodj es ulj le vele beszelni. Ha nem valtozik semmi kenytelen leszel szuneteltetni a baratsagot. En is igy csinaltam. Nehez volt. 14/L
2017. márc. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kuvin válasza:
Annyira sírni tudok ,hogy 14éves lányoknak manapság ez a problémájuk..
2017. márc. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elsőnek koszonom es beszelni fogok vele :/
2017. márc. 20. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!