Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác, aki tetszik, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki tetszik, de fogalmam sincs, hogy én tetszem-e neki. Mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés
A srác két évvel idősebb nálam, az a tipikus menő srác, aki mindenkinek tetszik, mindenben jó és elképesztően jól néz ki. A helyzet az, hogy én egy eléggé félénk típus vagyok ilyen téren és teljesen tapasztalatlan, viszont nagyon tetszik a srác. Néha rajtakapom, hogy engem néz, mindig mosolyogva köszönt és ha valaki más fiúval beszélgetek, távolságtartó. Ezek alapján az jött le, hogy én is tetszem neki, de van egy pár bökkenő. Először is, hogy barátnője van. Másodszor, hogy nem ez az első neki és nem szeretnék én is egy lenni a sok lány közül, akikkel már együtt járt. A harmadik, pedig az, hogy nem is különbözhetnénk jobban egymástól. Ő népszerű, mindenkit ismer, a társaság lelke, úgymond "a mának él" és komolytalan. Én viszont inkább visszahúzódó vagyok, szűk baráti körrel, határozott jövőképem van. Ezek mellett a világ nézetünk is teljesen különböző, ő földhöz ragadt, míg én nyitott vagyok az emberiséggel szemben. Ha beszélgetünk, majdnem mindig veszekedés lesz a vége, vagy csak szimplán eltaszít magától. Viszont, sokat szemezgetünk és fogalmam sincs mit akarok tőle. Lehet, hogy csak a külseje vonzz, vagy túl bonyolítom az egészet. Várom a válaszokat! :D :3

2017. márc. 30. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Még nincs is köztettek semmi,de már a hibákat keressed vagyis,hogy mibben nem egyeztek :D
2017. márc. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs közös témátok és csak veszedni tudtok mit akarsz tôle?
2017. márc. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok, csak neki nincs barátnője. Ő is a tipikus közkedvelt srác. És... Nem rég volt Valentin nap és annyi levelet küldtek neki hogy azta. Éb meg kaptam egyet, de azt is csak a barátnőmtől. De én nem a külsejéért szeretem, biztos vagyok benne hogy tetszik a személyisége.
2017. ápr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!