Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok féltékeny?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban akivel szerelmesek vagyunk egymásba. Néha bókol meg csapkodták a fenekem meg becéz meg ilyenek. Meg azért néha pár mondatot beszélgetünk.

De van egy nyolcadikos lány(az eggyik haverja nővére) akivel barátkozik és szinte minden szünetbe vele lóg. Oda is adta a lány az eggyik gyűrűjét neki. Normális hogy féltékeny vagyok a lányra? És mit csináljak hogy ne legyek féltékeny?

A válaszokat előre is köszönöm.

Mindketten hetedikesek vagyunk.



2017. márc. 31. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
normális, hogy féltékeny vagy, ez a szerelem vele járója, de sajnos ilyen fiatalon még egyik nap megtetszik az embernek valaki, másik nap már mással flörtöl.. nem mindenkinek persze, de sokan, főleg a fiúk, így vannak ezzel. kevesen állapodnak meg egy lány mellett ebben a korban, sőt, még később is
2017. márc. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez a fiú nem akar tőled semmi komolyat. Elég éretlen lehet.

Mit csinálj? Én ilyenkor rengeteg animét néztem és sok zenét hallgattam. Gyorsan elmúlt a fellángolásom iránta.

2017. márc. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Mire vagy féltékeny? Arra, hogy nem te vagy számára az egész világ?? Még csak nem is jártok. Kis hárpia vagy, reméem ezt ő is látja.
2017. márc. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt még elfelejtettem írni hogy a lány előtt is mond nekem szépeket meg ilyenek.

Akkor nem jelentek neki semmit?

#2 oké köszi a tanácsot

#3 mért lennék hárpia? Én nem azt mondtam hogy nem beszélgethet mással, nem tehetek róla hogy féltékeny vagyok

Köszönöm a válaszokat.

2017. márc. 31. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!