Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogosan vagyok feltekeny?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok feltekeny?

Figyelt kérdés

Na szoval 3 napj ossze jottem egy fiuval. Nagyon megszerettem meg minden es akkor az exe elkezdett olyan hisztit le verni. Es most veszekszunk orrba szaja. Tegnap talalkozott az exevel es allitolag kiabaltak egymassal meg veszekedtek. Facen meg mikor haza ert le szedettr a kapcsolati statuszt "mert az anyja mondta"

En vagyok a lany o a fiu 17 evesek vagyunk.


2015. júl. 6. 08:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. 17 éves azért ne az anyukája mondja meg,hogy mit csinaljon. Meg mit foglalkozik a csajjal az exe most veled van akkor ne érdekelje hanem te érdekeldd. 17/L
2015. júl. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom enis igy gondolom.
2015. júl. 6. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!