Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogosan vagyok feltekeny,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok feltekeny, vagy tulreagalom a dolgot?

Figyelt kérdés
Tegnap mikor kikisertem a baratomat a vonathoz, elszolta magat, hogy megismert egy lanyt az egy honapos cserediak kapcsolat alatt... Persze csak baratok, szoval itt meg igazabol nem is erdekelt a dolog, mert orulok, hogy ott is volt kivel lenni, lettek baratai. De aztan azt mondta, hogy "kepzeld! Meg irogatunk is!" Itt mar azert kezdett motoszkalni a szivem, hogy jaj nekem... Ekkor benyogte azt is, hogy nagyon hasonlit ram, es ezt neki is mondta... Marmint azt mondta neki, hogy "Full olyan vagy mint a baratnom!!" Na itt kezdtem panikolni, hogy most mivan? Mert mindig mondja hogy milyen jo neki, talalt egy kulonleges lanyt, stb... Most meg betoppan a masolatom? Vagy miiiii? Egesz este arrol almodtam, hogy azt mondja, meg a csokja is ugyanolyan, sot! Erzem magamon, hogy feltekeny vagyok, de nem merek kerdezni a lanyrol, nehogy faggatasnak vegye... Csak tudni akarom erez-e iranta barmit is! Jogosan vagyok feltekeny, vagy tulreagalom a dolgot? Es rakerdezhetek, vagy inkabb ne?

2016. dec. 4. 07:20
 1/2 anonim ***** válasza:
A féltékenység a bizalom és önbizalom hiánya.
2016. dec. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%
Az előző válaszlóhoz írom: én SOHA nem bíztam meg nagyon senkiben, bármennyire is szerettem... És szerintem nem is baj, hogy nincs annyi bizalom, mert ha egyszer magadrahagy? Vagy bízol benne és kihasználja? Vagy mondok egy példát: bízol benne, és megengeded, h levágja a hajad, és elcseszi? Én már megszoktam h CSAK magamra számíthatok. És ezért nem is hiszek Istenbe, mert 1: nem hiszem h létezik 2: miért segítene nekem bármibe is? 3:nem bizonyította h segítene 4: senkiben nem bízok... (le lehet pontozni) Na. A kérdezőhöz: szerintem nyugodtan kérdezd meg tőle! Miért nézne faggatósnak? Csak félsz, mert tényleg szereted a fiút. Jobb az őszinte kérdés sztem...
2016. dec. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!