Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinalnatok az en helyembe?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalnatok az en helyembe?

Figyelt kérdés
Van egy lany aki nagyon tetszik viszont az egyik legjobb haveromnak ugyancsak ez a lany tetszik, de, van egy masik lany aki nagyon tetszik meg nekem ő viszont borzasztóan nehezen elerheto nehezen szednem fel, ha sikeeulne egyaltalan, a masik lany viszont kölcsönös érzelmet mutat felem de a Barátom semmiképp NEM szereznem megbántani, nem tudom mitevo legyek.. Az a lany nekem az igazi aki az egyik legjobb haverome is. Mit tegyek? 15f
2016. szept. 5. 23:03
 1/6 anonim válasza:

15 évesen nagyon ritka, hogy az ember az igazival találkozik. Nem azt mondom hogy nem lehetséges, tehát ha mégis megtörtént, gratulálok :) ilyen fiatalon sokszor gondoljuk, hogy ő az igazi és utána még jön 3 másik.


A borzasztóan elérhetetlen lány nem biztos hogy megérné hogy esetleg elutasítsd miatta azt akinek te is bejössz. Viszont.

Érdemes a barátodat átverni? Mond el neki mit érzel a lány iránt, a lánynak meg úgy is választania kell. De semmiképp ne vitatkozzatok/vesszetek össze ezen a barátoddal. Lány jön még sok, de barát annál kevesebb.

2016. szept. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, barátságot lany miatt soha nem bontanek fel... Nagyon joba vagyunk mindent megbeshelunk ami olyan ezt is elmondtam neki hogy tetszik a kiszemeltje.. Nem őrült neki persze ilyenkor mondtam neki h nyugodjon meg nem kell lemondania rolla akkor inkabb hagyom neked de a szivem fajertem megis csak
2016. szept. 5. 23:22
 3/6 anonim válasza:
A lány majd választ, de azt semmiképp ne hagyjátok, hogy a lány döntése éket verjen közétek, első voltam.
2016. szept. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A lánynak tetszik a barátod?
2016. szept. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem nem tetszik a baratom neki csak nem járna vele
2016. szept. 16. 17:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Amugy a lany tudta hogy ő bejön neked is?
2016. nov. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!