Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok a helyembe,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Énekes Róbert kérdése:

Ti mit csinálnátok a helyembe, ha meg akartok egy lányt hódítani?

Figyelt kérdés

Szóval... Van egy lány aki tetszik nekem, de mikor lett pasija (ráadásul egyik ismerősöm) dühös lettem és megszakítottam vele a kapcsolatomat! Egyszerűen fájt ránéznem, hogy milyen boldog és hogy nem velem... Majd nem beszéltünk durván egy évig. Közbe szakított a pasival 8 hónap után, és én ezt nem tudtam, és nem használtam ki... Most mikor még mindig nagyon hiányzik felvettem vele a kapcsolatot és jóba vagyunk! De kiderült, hogy lett közbe egy másik pasija.. Most lesznek három hónapja együtt. Nem mellesleg ez a "lány" az osztálytársam volt általánosba.

Ti mit, hogyan lépnétek, hogy közelebb kerüljetek hozzá és ha úgy van és elválnak eltudjam lopni a szívét?? És hát nem is tudja, hogy hogy érzek iránta csak sejti

A válaszokat előre köszi



2016. febr. 27. 18:55
 1/5 anonim válasza:
100%

Akkor hogy tisztázzam a képzavart.


1: Van egy lány, aki tetszik neked.


2: Nem udvaroltál neki, míg szabad volt, így lett pasija, emiatt te megutáltad, holott a te hibád, hogy nem lendültél akcióba.


3: Vége lett a pasijával, de te akkor sem kapcsoltál.


4: Lett újra pasija, te meg itt sajnálkozol.


5: Amikor esetleg majd valamikor szakít azzal a fiúval, te akkor sem fogsz semmit se csinálni, mert eddig sem csináltál.


6: Ha sejti hogy te mit akarsz, és esetleg neki is bejössz valamennyire, akkor meg ő fog lerázni téged, tekintve hogy a lányok nem várnak arra, hogy te valamikor végre valahára összeszedd magad, hanem ignorálni fog, és sosem fogsz tudni összejönni vele. Ez valószínű már meg is történt.


Véleményem szerint ez a hajó neked elment tisztelt kérdező.


Bocs a nyers írásért, de sajnos ez a helyzet.

2016. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oké! Ez elég hideg volt...

De talán van benne valami... Udvarolni próbáltam neki, sőt tettem is. Csak amikor próbáltam igazán belendülni megelőztek! És nem megutáltam, erről szó sincs, bár bánom azt a napot mikor erről döntöttem...

2016. febr. 27. 19:57
 3/5 anonim válasza:

De ez most egy olyan dolog, hogy kár miatta sajnálkozni. Én nem akartam beléd gázolni, eszembe se volt, ha lesz alkalom, persze próbálkozz, de most arra apellálni hogy szétmennek, az annyira lehangoló. Tehát hogyha megfigyeled, hogy ez milyen érzelmeket vált ki belőled, én azt tudom javasolni, hogy inkább váltsál.


Persze én nem vagyok te, azt csinálsz amit szeretnél. Meg most úgy akarnál összejönni vele, hogy neki akkor éppen most nincs más, ezért beéri veled is? Az meg kinek kell érted.

2016. febr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló esetben voltam, inkább hagyd van millió másik.
2016. febr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát igen! Átgondoltam a dolgokat, és még nem tudom mi lesz meg hogy, de nem fogok (remélem) miatta összeesni lelkileg!

Talán hagynom kéne...

Majd még írok hogy mi lesz XD

2016. márc. 2. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!