Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy magas lány is lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magas lány is lehet aranyos, cuki?

Figyelt kérdés
És ha egy magas lány egy alacsony fiúval ját,az cuki?

2017. ápr. 1. 23:56
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem egy lány csak akkor lehet cuki ha alacsony, talán úgy 165cm-ig.

Egy 180-190-es csajt nem mondanék cukinak:D

Belső tulajdonságai alapján lehet cuki, de külsőre nem.

Szerintem a fiúk meg nem szeretik ha egy lány magasabb náluk. Például én sem vagyok oda a gondolatért túlzottan. Nálam kizáró ok, ha a lány vagy egy fejjel magasabb mint én.

2017. ápr. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szertem a magas lanyokat es a hosszu combokat, es amugy lehet cuki ha ugy oltozkodik de gondolom te ugy ertetted hogy csak ugy semmi extra nelkul ranezesre , sajnos az alacsonyabb lanyok tenyleg "cukik" de ez mit szamit?? A magasabb lanyoknak megha odaffigyelnek hosszu nois combjuk lehet, es nem kell felnezniuk mindenkire :D ismerek sok olyan torpet akinek minden vagya nőni még.

Amuhy meg en nem vagyok egy orias megis a magas lanyok/ nők tetszenek ( 175cm vagyok)

Ha meg megneznek mert mondjuk beleszeretek eg 190 magas lanyba es o is belem akkor nezzenek, legalabb nem kell magam a tukorben nezni mert azt a sok bamulast karpotoljak ők.

2017. ápr. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miert ne lehetne cuki? :D siman lehet cuki
2017. ápr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen. Ketőtt már láttam. De a sportoló lányok is ilyenek.
2017. ápr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az arctól függ első sorban, hogy valaki cuki-e, szóval nem kell alacsonynak enned, bár az is igaz, hogy az alacsony lányok gyakrabban cukik.
2017. ápr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Persze, inkább az arca miatt cuki egy lány, nem a magasságától függ. Ha boldogok együtt akkor cuki.
2017. ápr. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Persze hogy lehet. Milyen magas vagy?
2017. ápr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

És akkor én mit mondjak a 194 centimmel? :DDDDDD Sokféle véleményt mondtak már rám, de azt, hogy cuki... hát azt még soha. :DDD


(lány vagyok, mielőtt félreérti valaki)

2017. ápr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8- as. Uu, te szegény :(

Én 170 alatt vagyok egy kicsivel, de még így is rengetegen szekálnak a magasságom miatt. 14/L

2017. ápr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van egy csomó magas srác, aki a fél lábát odaadná egy igazán magas lányért.


Például nekem már az is megmelengeti a szívem, ha csak olvasom, hogy létezik 194 centis lány :D Álom!

Csak ugye mit keresek a tini párkapcsolatok témakörbe, asking the real question :D


25/F

2017. ápr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!