Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nemrég megismertem egy fiút,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég megismertem egy fiút, de nem tudom, hogy akarok-e járni vele? 17/L

Figyelt kérdés

Egy buliban táncoltam vele és ma bejelölt facebookon. Aranyos fiú, nagyon magas (én 160 cm magas vagyok és alig érek a válláig), de nem igazán jóképű :(

Tudom, hogy nagyon sokan tartanak ki amellett a romantikus elképzelés mellett, hogy nem a külső számít, de szerintem igenis fontos, főleg az elején, amikor még csak ismerkedtek.

Szerintetek próbáljam meg?



2016. márc. 26. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér 😃 én 171 vagyok ha kell küldök kepet magamról ha akarsz beszelni 😊

16F

2016. márc. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkább keress olyat,akit tényleg szeretsz.
2016. márc. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Adelll ***** válasza:
Hat ha belsore annyira bejon majd akkor a kulso masodlagos lesz. De ahoz tenyleg az kell h tokeletes legyen neked tulajdonsagok alapjan. De nem ertem miert kene pont vele osszejonnod. Ha ennyire nem tetszik akkor ne eroltesd. Persze baratok lehettek. Ismerd meg jobban.
2016. márc. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
oh voltam én is így. 171 vagyok a fiú 196. nem tetszett... viszont annyira aranyos volt. egész este beszélgettünk. meg meg is csókolt. aztán jártunk 1 hónapig kb :D
2016. márc. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem csak h bem vonz, de taszit a kulseje, csak akkor ne probald meg. Mindenki megerdemel egy eselyt. Biztosan talalsz benne valamit, ami megfog
2016. márc. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4%

" hogy nem a külső számít, de szerintem igenis fontos, főleg az elején, amikor még csak ismerkedtek. "

Amíg igy gondolod, nem való neked kapcsolat.

2016. márc. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ha nem vonzódsz hozzá, akkor minek akarsz tőle bármit is ilyen szerelmes téren? Hogyha nem jön be, akkor minek vacillálsz? Hanem akkor mondd azt, hogy nem, azt kész, márhogy neki is akár megmondhatod, hogyha pasiként próbál feléd közeledni, akkor megmondhatod neki, hogy barátságnál nem szeretnél tőle többet, de ő is nagyon szimpatikus neked, esetleg kedveled is, vagy szereted, de csak úgy tudsz rá gondolni max, mint egy barátra, egy testvérre. Hát ha szimpi, de nem az eseted, akkor legyetek barátok. Olyannal nem tudnék járni, aki pont az ellentéte az esetemnek. Mert az nem lenne szerelem, nekem pedig majd az kell, ha oda jutok, de most még egyelőre iskolára koncentrálok.
2016. márc. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem jó képű, akkor ne erőltesd később rosszabb lesz.:D
2016. márc. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
Könyörgöm mi ez az első tali után egyből járunk dolog? Ez annyira szánalmas éy kicsinyes! Itt rontják el az emberek! Ha úgy mész bele egy "kapcsolatba" hogy jaj jàrunk kb első tali után 90% hogy nem fog össze jönni! Nekem ez mindig igy volt mkstani páromal lassan 3 éve együtt vagyunk és én is 17 vagyok! Ő 22. És úgy jöttünk össze hogy barát legjobb barát és kapcsolatt! Jegyezd meg! Nem 1 alkalom kell hogy valakit meg ismerj és azt mondt hogy VONZODSZ hozzá belső és külső alapján! Oké külső le xsekkolva de nem ez fogja el dönteni hogy jártok-e vagy sem! Ehez meg kéne ismerned a srácott! Nem csak táncolni vele egyett! Inditsatok barátkénk vagy csak ismerkedjetek lehet ha mélyebben meg ismeritek egymást rá jössz hogy neked semi kedved vele lenni mert nem a srílusod vagy lehet rá jösszennyire kedveled a fiút!
2016. márc. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha nem jön be neked akkor szerintem semmmi értelme sincs, hogy együtt legyetek. Mondd meg neki, hogy ez most bukta. Inkább mondd meg neki hogy nem lehettek együtt minthogy majd később megbántsd. :/
2016. márc. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!