Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek bejön, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön, ha egy pasi magas és arányos alkatú? Szerintetek szexi? Ti milyen magasak és alkatúak vagytok?

Figyelt kérdés
Ti hány évesek vagytok?

2017. febr. 8. 18:36
 1/10 anonim válasza:
72%
Nem. A lányoknak csak az alacsony és aránytalan alkatú pasik jönnek be.
2017. febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Jobb szeretem az átlag magasságú pasikat mivel alacsony vagyok és nem szeretem még kisebbnek érezni magam a párom mellett.

Átlagos testalkatom van.

2017. febr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem a magas pasikat. Mindig +185cm volt akivel összejöttem, pedig nem volt tudatos. Én 165 cm körül vagyok és 54-55kg. Nagy mellek, viszonylag nagyobbka popsi, illetve pici poci.
2017. febr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Protip: Az emberek 80-90%-a átlagosnak titulálja magát? Mert általában nem merik bevallani maguknak, hogy átlag alattiak, ritkábban az ellenkezője.
2017. febr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4# Ez most enyhe célzás lenne?

2# voltam

2017. febr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
178+ centimmel, csak 185+ férfiakat keresek :P Amúgy bugyuta kérdés... az arányosat miért ne keresnék a nők?
2017. febr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én alacsony vagyok (159-160 cm) és szeretem picinek érezni magam a Férfi mellett, így a "magasabbakat" kedvelem, de nálam egy 165 centis is szembetűnően magasabb szóóval :)


testalkatra a nagyon vékony kivételével volt már mindenre példa "kapcsolataimban."


De legjobban az arányosabb, széles vállú fiúk tetszenek, de a nagyon kigyúrt-nagyon szálkás és a nagyon kövér nem tetszik. Szóval, pici pocak, ilyesmi nem zavar, ha emellé azért látszik, hogy alatta van pár izomkötege.

Ez azért "fontos, mert én is ilyen középutat képviselek :) Stan és Panként azért nem vonulnék végig a városon

2017. febr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

27 éves vagyok, 168-9 cm, és vékony (54-55kg).


Szeretem a magas férfiakat, viszont a páromat még inkább. Ő 165-6 cm, nem pocakos, nem kigyúrt, de zömök alkatú, és imádom (sokkal inkább, mint a magas, spagetti pasasokat).

2017. febr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha már 185+ az már csak jó lehet!:) 165 cm lány.
2017. febr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A legjobb ha pasi minnel magasabb annál jobb.
2019. dec. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!