Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeret, de nem áll készen a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, de nem áll készen a kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel sokáig barátok voltunk. Aztán egyre több időt töltöttünk együtt és mindketten elkezdtünk többet érezni. Ő kezdeményezett...mindig mosolygott rám, megfogta a kezem, puszit adott, megölelt, elhívott találkozni, később megcsókolt. Nekem elég egyértelműnek tűntek a szándékai, azt hittem, kapcsolatot akar. Viszont a csók után elhidegült tőlem, sőt, mintha szomorú lett volna. Pár héttel később újra ő csókolt meg. Ekkor már rákérdeztem, hogy mik a szándékai, mire elmondta, hogy szeret. Ekkor már tényleg azt hittem, hogy valami komolyabbat akar, de másnap megint távolságtartóan viselkedett velem, mintha mi sem történt volna. Borzasztóan éreztem magam, hogy másodjára is pofára estem... Amikor kettesben voltunk, megkérdeztem, hogy ő mit akar? Csak szórakozik velem? Mondta, hogy semmiképpen sem. Arra a kérdésre, hogy mit akar, sokáig csak hajtogatta, hogy nem tudja, majd végül elmondta, hogy az utóbbi időben nagyon maga alatt van és szomorú. Ezt hozzátenném, rajtam kívül senkinek nem mondta el. Egyébként végig zavarban volt és kerülte a témát, így igazából nem tudtam meg sokkal többet a szándékairól. Meg azt is elmondta, hogy iszonyú önbizalomhiánya van, és nem velem van baj, hanem vele, mert ő nem elég jó ember és nem tudja magát elfogadni. Nekem ebből az esett le, hogy tényleg szeret, viszont amíg nincs kibékülve magával, addig nem áll készen a kapcsolatra sem. Igazam lenne ezzel kapcsolatban? Még azt is fontos talán megemlíteni, hogy a barátnője még télen szakított vele, mert nem volt rá ideje... talán ez is közrejátszik ebben. Nem tudom, mit csinálhatnék én. Hagyjam őt? Vagy pont hogy megerősítésre lenne szüksége? Keressem a társaságát? Egyébként a viselkedését sem értem. Van, hogy kerül, nem beszél velem. Máskor meg aztán látom, hogy lopva engem néz, megsimogat, megfogja a kezem. Nagyon rossz, hogy nem tudom, mi a célja. Ha még nem áll készen a kapcsolatra (mert nekem ez jött le), akkor időnként miért kezdeményez ilyen egyértelműen? Mit csinálhatnék?

Bocsi, hosszú lett, de köszönöm, ha valaki segít. 18/L



2017. ápr. 3. 15:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Még valami. Egyszer azt mondta nekem, hogy nem akarja, hogy egy olyan, idézem, lúzer mellett kössek ki, mint ő. Ezt is mire véljem?
2017. ápr. 3. 15:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Nehéz eset:/ én sem tudok valami nagy bölcsességet mondani. Talán annyi, h a legközelebbi csók, vagy ilyesmi után mondd meg neki, h ne játszon veled. Mármint hogy találja ki, hogy te melyik gelyzrtbe tartozol
2017. ápr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg kideríteni miért szomorú.

Egyébként az exem hasonlít rá, önbizalomhiányos, félénk, de annál inkább szeretett (őszintén). Akkor nagyon szerettem vele lenni (én 15-17 éves voltam), szerettem őt de ma már évek elteltével nem értem hogy tudtam szeretni valakit aki lehúzott. Nem minden értelemben de sajnos nehéz életkörülményekkel küzdött és próbáltam neki segíteni de mindig arra jutott hogy rajtam kívül senki nincs az életében, pesszimista volt és ezzel húzott le igazán. A családommal se jött ki jól, szóval ilyesmi.

Attól ő még nem biztos hogy ilyen, de te ne hagyd hogy rossz energiát sugározzon feléd bárki is.


Mond el neki hogy nincs rá szükséged hogy néha szeressen néha levegőnek nézzen. Akkor kezdeményezzen ha komolyak a szándékai és biztos benne hogy másnap nem fog levegőnek nézni. Mond el neki hogy te szeretnél vele lenni de ezt nem csinálhatja.


Egyébként az exem is olyan volt hogy "én jobban érdemelnék nála", ez egy ilyen tipikus önbizalomhiányos szöveg, annyit jelent hogy kevésnek érzi magát. Talán értesd meg vele idővel hogy Ő is olyan értékes, mint akárki más. (Nehéz dolog de ha nem olyan makacs mint az exem akkor talán még sikerélményed is lesz).

2017. ápr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!