Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szerintetek egy 23éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek egy 23éves pasi aki szeret bulizni, mikor veszi rá magát egy komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Összeköltözés, eljegyzés, gyerek, stb..


2éve szakitottunk az miatt mert ő többet szeretett volna bulizni.. most 2év elteltével újra összejöttünk.. most minden szép és jó, próbáljuk elkerülni azokat a hibákat amikbe előzőleg beleestünk.. én nélküle nem tudnám elképzelni az életem.. lehet ennek akár ,,happy and'' a vége? :)



2012. okt. 21. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Happy end, nem and...
2012. okt. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
attól hogy szeret bulizni, miért ne lehetne éppenséggel komoly is
2012. okt. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet. Had élje az életét. Járj el vele bulizni. Egyszer élünk. ;-)
2012. okt. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
upsz, bocsi. elirtam..
2012. okt. 21. 23:45
 5/8 BubisBublek860 ***** válasza:
Zohannak igaza van. Járj el vele bulizni. Csajozzatok együtt stb... :D
2012. okt. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
csak az az igazság, hogy ő ha bulizni akar, akkor inkább a haverjaival megy. ezt még anno egyszer megbeszéltük, és azt mondta, hogy amikor velem van, akkor nem tud úgy felszabadulni, egyrészt ha velem van nem szeret annyira inni .. de ez hosszú. Megcsalni nem csalna meg, bízom benne.
2012. okt. 21. 23:49
 7/8 anonim ***** válasza:

"Összeköltözés, eljegyzés, gyerek" - na ez nagyon egyénfüggő. Van olyan srác, aki már 20 évesen is ebben gondolkodik, meg ismerek olyat, aki 39 évesen sem gondolkodik ilyenben.


Én mondjuk 26 vagyok, a következő 2 évben még biztosan nem - szóval kb. 28-29-30.

2012. okt. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis esze, akkor soha. Összejönni valakivel, akivel már elsőre sem ment, elég hülyeség.
2012. okt. 22. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!