Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A másik fél érezni fogja ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A másik fél érezni fogja ha még nem csókolóztam senkivel?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy én még nem csókolóztam senkivel, a partnerem viszont igen. Ha mi csókolózunk, ő észre veszi, hogy nekem ez az első? Ha igen, honnan?

2015. szept. 12. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Onnan hogy bénázol.
2015. szept. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 aperitif válasza:
75%

Ha táncolni mentek, akkor érezni fogja, hogy te még soha nem táncoltál? Honnan?

Na, a csókolózás is pont ilyen. Csak gyakorlatban lehet megtanulni.

2015. szept. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen. Én smároltam már olyannal akinek én voltam az első és megnem mondtam volna :)

Ha izgulósabb vagy és amúgy se érzel rá egyből akkor azonnal észre fogja venni a partnered.

2015. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az első két csókom olyan srácokkal volt, akik előtte senkivel nem csókolóztak (ezt tudtam előre).. az egyikük nagyon béna volt, ha nem is tudtam volna, hogy soha nem volt dolga nővel, akkor is levágtam volna, mert gőze nem volt mit kell csinálni.... a másik viszont nagyon jól csókolt, érzékien, szexin... ha nem tudtam volna, hogy előttem mást soha nem csókolt még meg, azt hittem volna, hogy már számos párkapcsolata volt előttem.. ő aztán tényleg tudta, hogy mit és hogy kell csinálni... szóval a válasz az, hogy: talán... Attól függ, hogy csókolsz. Ha béna vagy, akkor nyilván levágják, hogy gőzöd nincs róla, mit csinálsz. Ha jó vagy, akkor nem. De amúgy egyik sem szégyen. Akár csináltad már, akár nem... a lényeg, hogy legyél őszinte a partnereddel. Nyugodtan mond meg nekik, hogy te ezt még nem csináltad, ezért izgulsz, és tanítsanak meg, hogy jó nekik (mert mindenkinek más az izgató, más, ami jó). Hidd el, szívesen megmutatják majd, mit és hogy szeretnek! A lényeg a kommunikáció! :)
2015. szept. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Eloszor csokoloztam egy olyan lannyal akinek mar volt elottem vagy 3 pasija.Azt mondta,hogy miert hazudtam arrol,hogy meg sohase csókolóztam :D
2015. szept. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja és lány vagyok ha az számít...
2015. szept. 12. 16:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem számít,de miért nem akarod elmondani,hogy ez lesz az első?Szégyelled vagy mi?
2015. szept. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom hogy tudja, hogy ez az első.
2015. szept. 18. 13:18
 9/9 anonim ***** válasza:

azóta már megvolt a nagy csók? :)

miért nem akarod, hogy tudja? :O

2015. okt. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!