Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első csók.15/L vagyok, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók.15/L vagyok, és elmondtam a srácnak, hogy többet érzek mint barátság, (nagyon nagyon jó barátom ez a fiú) és tetszik vagyis egy másik lányba volt szerelmes akit mindig elmondott nekem h mi volt vele blablablaa? Többi lennt

Figyelt kérdés
Erre ugye rengeteget beszélünk,és mondta egy hete reggel hogy szájon akart puszilni de már nem tudott,utána szájon puszilt..és azóta mindig ad de már ez nem teljesen puszi de nem is csók...ahjj....szerintetek?
2015. okt. 3. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
és te tetszel neki? mit mondott amikor elmondtad ezt neki? ha akarod írhatsz üzit és adok tanácsot :)
2015. okt. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát mondta hogy ő is többet érez,csak még idő kell neki. Aztán mondta hogy szeret csak nem tudja még hogy,mondtam neki maradjunk barátok és erre ő : az neki nem elég :')
2015. okt. 3. 15:49
 3/3 anonim ***** válasza:
22%
tesze-tosza vagy valszleg több csajjal is kavar, mert ez az egész így egy alamuszi szánalmas katyvasz. Tisztázd vele, mert ez baromira nem ilyen bonyolult.
2015. okt. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!