Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány ilyen képeket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány ilyen képeket küld, érezhet valamit irántam? 17/F

Figyelt kérdés

A helyzet az az, hogy van egy lány haverom, aki kizárólag friend zone részemről. (Azthiszem..)

Tényleg tök jó fej, vele sokkal jobban elvagyok mint bárki mással.

Viszont van hogy amikor beszélgetünk például messengeren, akkor tök random küld magáról egy képet ahogyan fürdik.

Semmi ilyen intimet, csak a lábát, maximum a combját és a habot.

Egy szóval sem szoktam ilyen képeket kérni, hisz csak jó haverok vagyunk.

Valamint van, hogy eltűnik hetekre. Mindig én kezdeményezem az írást, pár héten keresztül majdnem minden nap beszélünk. Majd megunom mert mindig én írok rá, ezért felé se nézek. Majd pár hetet vár és ő ír rám, keresi a tásaságom és olyankor majdhogynem zaklat :D Ez mitől lehet?

Nincsen ezzel semmi bajom, csak nem szeretném ha valamelyiknünk félre értene valamit.

Azt viszont nem szeretném megírni neki hogy mi a helyzet, meg hogy nem e szerelmes belém, mert ha kiderül mégsem, akkor az olyan cink lenne, hogy elásnám magam és felszívódnák örökre.

Én 17/F, ő pár évvel idősebb.



2017. ápr. 8. 02:57
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2017. ápr. 8. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak random küld ilyen képet, mert nincs akinek elküldhetné.

Ezt pedig onnan gondolom, hogy szinte csak te keresed.

Az is eszembejutott, hogy mivel az esetek nagyobb százalékában kezdeményezel beszélgetést, hogy esetleg ő azt hiszi, te akarsz valamit, és kivárja.

A lányok általában olyankor nem szoktak ráírni a fiúkra, ha azt várják ő tegyen valamit. Hiszen egy lány azért mégse kezdeményezzen már (kivéve ha ő cseszett el valamit).

A hetek után téged kereső zaklatás szerű magatartás arra utal, hogy mivel te nem kerested mint általánosságban fél hogy azért mert ő sem kezdeményezett el fog veszíteni, vagy esetleg meglankadtál a nála való próbálkozásban.

Szerintem ebben a korban, főleg ha jó barátoknak mondjátok egymást, valami kellemes helyen egy kávé mellett (tehát nem este későn részedről félreérthető randikezdeményezésként) üljetek le és beszéljétek meg, hogy akkor mindkettőtök részéről friend zone vagy esetleg van e valami más is valakinél. Ha van akkor pedig mondd, hogy te nem akarod a barátságot tönkretenni, és nem tekintessz úgy rá mint partner.

2017. ápr. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazából eléggé kicsapongó a csaj, szóval nem én vagyok az egyedüli aki keresi.

Akkor most már tényleg megkavarodtam. Ki érti a lányokat.. :D

Köszi a választ.

2017. ápr. 8. 11:09
 4/4 anonim válasza:
Találkozni kell vele minél többet.
2017. szept. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!