Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mitévő legyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki tetszik nekem, de ezt a kisebb vonzalmat nem sok ideje érzem. Viszont az egyik barátnője jött be nekem előtte, akinél próbálkoztam volna, ha nem lenne pasija. Az elsőként említett lánynál próbálkozzak-e úgy, hogy szerintem még nem vagyok túl a másodikként említett lányon és pár nap, kb. 15-20 nap telt el azóta, hogy megtudtam, van fiúja. Nehezen tudom elengedni azt, aki közel kerül hozzám, barátnőm sem volt még és eddig mindegyik visszautasításomnál egy pár hónap telt el, de lehet, hogy mostanra már hozzászoktam ehhez. 20/f

2017. febr. 28. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem akarom elrontani a kedved de szerintem ez csak fellángolás. Majd akkor jön amikor nem számítasz rá és nem stresszel rajta :)
2017. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ha megpróbálnék vele összejönni és beleszeretnék? Ez is egy végkimenetel lehet, meg nekem eddig mindig úgy sikerült tovább lépnem egy visszautasításon, hogy valahogy jött egy másik lány. És lehet, most őt eddig valamiért nem vettem észre.
2017. febr. 28. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!