Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van annak ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van annak ha egy lány elhiteti a fiúval, hogy szerelmes belé?

Figyelt kérdés
Miközben nem is, csak bolondítja. Maximum bejön neki, de nem akar tőle semmit. Ez egy lánynak miért jó, miért csinál ilyet valaki?

2017. ápr. 10. 00:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs önbizalma és csak ettől érzi magát szépnek/kívánatosnak. Általában nagyon gyerekes gondolkodásra vall és buta az illető. Az ilyeneket messziről kerülni kell, mint nő mondom.
2017. ápr. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem néz ki rosszul a csaj, valóban szép.
2017. ápr. 10. 00:15
 3/10 anonim válasza:
100%
Ezt velem is csinálta egy! Jól meglehet szívni ha beesel csapdájába mert megtetszik neked. Aztán eltűnik szó nélkül. Ha keresed majd a magyarázatért akkor te leszel a "zaklató".
2017. ápr. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
semmi, nő vagyok, az ilyet felpofoznám.
2017. ápr. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is beleestem egy ilyen csapdába, bele is estem piszkosul, mindent megtettem érte fél évig tudott igy is hülyíteni aztán akkor küldtem el a busba. De nőt soha nem pofoztam fel és nem is fogok, udorítónak tartom bármennyire gerinctelennek tartanám az illető nő személyt.

Hogy miért néznek hülyére? Ezen én is sokat gondolkodtam, lehet valamiféle önbizalommap tölti meg a nőt ha csomóan istenitik vagy anyagilag akarja kihasználni az áldozatát, vagy esetleg csak megkivánta a srácot de nem ugy teljesitett igy a szenvedély elillant...

2017. ápr. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Ilyenkor a lány a pénzre vagy más előnyökre hajt általában, ezért téveszt meg érzelmileg. Persze más is állhat a háttérben.
2017. ápr. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy idióta kis liba, és ettől érzi magát boldognak, ha másnak fájdalmat okozhat ....
2017. ápr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
A legtöbb nő egoista. Elég szétnézni facebook-on. Az egóját növelte ezzel.
2017. ápr. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szokásuk. Csak játszik a fiúval, nemjön be neki de attól fuggetlenul szeretné kihasználni, ha mást nem pénzel lehúzni elvitetni magát különböző helyekre csak azért is. Szerintem ezért hiteti el.. :/
2017. ápr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy elkényesztett p**sa, akinek nem volt elég f**z az á**szrózsájában. De ha vele tennék ezt, akkor miért ilyen szemét, és halálra sajnátatja magát.
2017. ápr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!