Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem merek szerelmes lenni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek szerelmes lenni és nem is akarok szerelmes lenni mert már úgy látom nincs értelme?

Figyelt kérdés
Decemberben szakított velem a volt barátnőm. Két évig és egy hónapig voltunk együtt. Szakítás után egy két hónapig viszonylag jól éreztem magam, edzettem, csajoztam és élveztem a szabadságot. Azonban most már a csajozáshoz sincs kedvem, mert úgy vagyok vele hogy mi értelme? Egyszer úgyis vége és újra csak csalódás lenne a vége. Nem tudok már egy lányra sem tekinteni úgy mint barátnő jelölt vagy mint akivel szívesen lennék párkapcsolatban. Volt már valakinek ilyen problémája? 19/F

2015. máj. 3. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik. Nem lehet annyival letendezni, hogy nem akarsz szerelmes lenni. Az leszel ha úgy alakul

18/L

2015. máj. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hogyan lehetnék az ha egy lánnyal sem beszélgetek komolyabban mert egyszerűen nem látom értelmét?
2015. máj. 3. 12:42
 3/12 anonim ***** válasza:

Pacsi.

Én lányban vagyok ez, hogy senkiben nem tudom azt az illetőt látni aki esetleg a nagy Ő lenne vagy újra olyan igazi szerelem lenne, valószínű, hogy az elszenvedett csalódás következtében érezzük ezt.

Én is úgy vagyok vele, hogy ha úgyis vége , és minden tönkre megy egyszer vagy lesz benne valami rossz, akkor minek...

Tudom elég pesszimista hozzáállás:(

De nekem is hasonló a problémám.


19L

2015. máj. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A legrosszabb hogy csak mostanában lettem ilyen pesszimista. Az első két három hónapban nagyon optimista voltam.
2015. máj. 3. 12:51
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezőnek és a #3- nak kéne összejönnie. Biztos sok közös témátok lenne. ;)
2015. máj. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ahogy olvastam amit írt nekem is eszembe jutott hogy van bennünk közös. De egy részt most nem érzem magam alkalmasnak kapcsolatra, másrészt tuti az ország másik felén lakik. :) Meg nem vagyok az a típus aki ezen az oldalon csajozik.
2015. máj. 3. 13:01
 7/12 anonim válasza:

Ne aggódj! Aminek meg kell történnie az meg is fog történni!

És a tapasztalatokat tudod gyüjteni! Minden rossz után jön egy jó is! ;) fel a fejjel! :) L

2015. máj. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást. :)
2015. máj. 3. 13:11
 9/12 anonim ***** válasza:

Haha, ez jó:D

Igen, egyet értek, amint látom van bennünk közös de én se vagyok a legjobb passzban másfelől biztos vidéki a kérdező vagy másik városban lakik, harmadszorra pedig én se szoktam itt ismerkedni.

De azért ez aranyos volt:):D

2015. máj. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Haha, még több közös dolog. :D
2015. máj. 3. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!