Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek pozitívum, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek pozitívum, ha egy fiú szeret túrázni? Kort is légyszíves! 18/F

Figyelt kérdés

2017. ápr. 10. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Ja,szerintem ez jó dolog. Nekem ilyen "hova szokott eljárni"- típusú dolgok kapcsán az a lényeg, hogy ne bulizós-típusú legyen. Hanem otthonülős-vagy kirándulós-típusú emberke.
2017. ápr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*Ja igen, és amúgy ez jó dolog, meg én is szeretem a természetet, meg én is szeretnék majd kirándulgatni egyébként. Ha otthonülős lenne, akkor lehet, hogy megpróbálnám rávenni, amúgy van egy olyan érzésem ,hogy nem is nagyon kéne sokat győzködnöm egy ilyen embert, szerintem egy jó kis kirándulásban egy otthonülő-típusú emberke is benne lenne; ha meg ő vetné fel a kirándulást, akkor mennék vele. Esetleg ha épp fáradt lennék, vagy valami miatt nem lenne jó nekem, akkor megkérném, hogy halasszuk el, ha meg mégis nagyon akarna menni, amit így már kétlek, hogyha megkérdezett; akkor nemigazán tartanám talán vissza.
2017. ápr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jgen :) Elmehetnénk együtt sok szép helyre.
2017. ápr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hidegen hagy
2017. ápr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Barátom túrázós típus és már voltam vele 1x-2x. Nekem ez pozitívum benne, mert szép tájakat lehet látni, jó a társaság és egy mozgásforma is.

De ha pl nem szeretne túrázni azzal sem lenne bajom. Csak néha lehessen kirángatni egy sétára vagy valami.

:)

2017. ápr. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
nagyon
2017. ápr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze:) Legalább elmehetünk együtt, én is szeretek.

17/L

2017. ápr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nalam mindenkeppen, mert en is nagyon szeretek. :) 15/l
2017. ápr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igeen igeen ez csak pozitivum nekem :D
2017. ápr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!