Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, hogy nem ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy nem ez volt az első csókom?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel eddig csak barátok voltunk, ám nemrég eléggé megváltoztak a dolgok. Úgy áll, hogy nemsokára (legalábbis én nagyon így érzem) megcsókol. Viszont ő úgy tudja, hogy nekem ez az első lesz.

Sztori erről: Mikor még csak barátnak tekintettem, elmentem egy buliba, sokat táncoltam egy ott lévő fiúval aztán vele megtörtént az első csókom. Viszont maga a helyzet, hogy most lehet egy kapcsolatom rádöbbentett, hogy nekem az jön be, akivel barátok vagyunk. Rájöttem, hogy nem bírnám elmondani neki, hogy járok valakivel. Így a "bulis" srácból nem lett semmi (azért ő sem volt túl lelkes szóval nincs bűntudatom). De mivel rájöttem, hogy akivel eddig barátok voltunk, az bejön, így természetesen nem mondtam el neki, hogy csókolóztam valakivel. Szóval ő úgy tudja, hogy nem. Nem akarok neki hazudni, viszont azt sem akarom, hogy azt higgye eltitkoltam előle, vagy hogy ilyen könnyen veszek egy csókot. (Mert nem is, a mai napig nem tudom mi ütött belém.) Ti mit tennétek? Fiúk, nektek rosszul esne, ha kiderülne, hogy azt hittétek az első, de igazából nem az?



2017. ápr. 11. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szóba hozzák vagy megkérdezik akkor nyugodtan mondd el az igazat.Nem lehet belőle semmi baj.Legjobb dolog ha őszinte vagy és ha rosszul reagálná le a dolgot akkor mondd el neki nyugodtan hogy nem akartad hogy azt érezze hogy eddig eltitkoltad...
2017. ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha kérdezi, érdemes elmondanod az őszinteség jegyében.

Belecsapni a lecsóba és ezzel indítani a beszélgetést nem érdemes, nem kivánatos.

2017. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kidd rafael válasza:
100%
Testvérem hagyd már ezt édes mindegy h kivel smároltál eőször max nagyképüsködhetsz 2* h neked nem ez volt az első!!
2017. ápr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fruzs33 ***** válasza:
100%

Szerintem mindenképpen mondd el neki,mert ezzel őszinte vagy,és megmutatod,hogy megbízol benne.A fiúk elvárják az őszinteséget,a hazugságot nagyon nem szeretik inkább legyél őszinte,én is ezt tenném a helyedben.

16/L

2017. ápr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyan, csak egy csók, nem volt senkid, jól érezted magad azzal a sráccal pár tánc erejéig, kierőszakolt belőled egy csókot, ennyi , se több se kevesebb,

Ettől még nem fog rád haragudni, főleg ha érezteted vele, hogy AKKOR NEM VOLT SENKID!

És nyilván ha van, nem csókolózol csak úgy valakivel :)

Ezt ha eléggé "felnőtt" megérti, ha ezt sem érti meg, nem elég érett egy kapcsolathoz :D

2017. ápr. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!