Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmondjam a lánynak, hogy még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a lánynak, hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Érdekelne a véleményetek!

Randizni fogok egy lánnyal, aki már nyilvánvalóan nem szűz, és már utalt is rá, hogy ő készen áll rá, hogy lefeküdjünk egymással.

A gond az, hogy én még így 26 évesen szűz vagyok. Félek elmondani neki, pedig biztosan megérti, de azért megsporólnám ezt a kínos procedurát. Viszont később meg biztosan kiderülne, és akkor lehet számonkérné tőlem, miért nem avattam be, miért nem bíztam meg benne, stb...

Egyébként nem tartok az első alkalomtól, kicsit béna leszek, de szerintem nagyobb gond nem lesz.

A lány 22 éves.


Szerintetek mi legyen? Vélemény, tapasztalat?



2017. márc. 4. 11:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond el. Ha rákérdez, vagy ha már ott vagytok az előjátéknál. Akkor nem érheti majd csalódás.
2017. márc. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem mondd el neki. Ha normalis akkor meg fog erteni. Ha meg nem ,akkor ne sajnald. En is voltam 20 evesen szuz sraccal , de egyaltalan nem volt bena. Persze tapasztalatlan volt de nem volt vele semmi gond es gyoraan tanult. Szerinten veled sem lesz problema. :)
2017. márc. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Jobb öszintén kezdeni egy kapcsolatot mint titkolózni, mert késöbb úgyis kiderül ha bénázni fogsz!

Persze attól is függ, hogy milyen kapcsolatot szeretnél! Tartósat vagy csak egy-két alkalomra gondoltál.

2017. márc. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
ne mondgyáá semmit
2017. márc. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

El lehet ezt mondani sztem úgy h ne legye kellemetlen, tudod hogy eddig nem úgy hozta az élet em votl rá lehetőség stb. és nem azért mert nem vagy elég jó, hisz lám, itt egy lány, aki szívesen belemászna a gatyádba.

Persze ezt így neki ne mondd, max annyi h nem akarod átverni, ő nagyon jó csaj, ezért frankón te eddig nem voltál senkivel.

AZtán ott kiderül, de sztem a lányok ezt nem veszik olyan gáznak, mint azt pár fiú feltétlezi. Lényeg, hogy te s eérezd annak.

Én nőként amikor huszonévesen szűz voltam, néha úgy éreztem magam, mint egy lejárt termék amit otthagytaka polcon... oszt bumm, egyszer túlestem rajta a mostani párommal, és nem látok nagy különbséget az előtte lévő és amostani állapot között. A srácoknál még talán annyi sincs, hiszen fájdalommal vagy kényelmetlenséggel nem jár az első :)

2017. márc. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Én inkább nem mondanék semmit. A fiúk örülnek egy szűz lánynak, a lányok viszont nem nagyon. Lehet hogy emiatt arra fog készülni, hogy béna leszel vagy lúzernek tart és kiábrándul belőled. Ha nem cseszed el akkor fel se fog neki tűnni. Vagy hivatkozhatsz arra, hogy már rég csináltad.
2017. márc. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem egy puszta szexkapcsolat, hanem őszinte érzelem is van benne, akkor feltétlenül mondd el. Nincs rosszabb, mint amikor kiderül, hogy nem voltál őszinte. Egy normális nő ugyanúgy értékeli, hogy ő volt az első az életedben, mint egy fiú egy szűz lánynál.
2017. márc. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, amit a 7es írt egy őszinte kapcsolatban az is vonzó, hogy én vagyok a legjobb (igaz egyetlen is) numera a párom életében...
2017. márc. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mondd el neki, értékelni fogja!
2017. márc. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Jobb volna őszintének lenni.
2017. márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!