Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak direkt azért ismerkede...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak direkt azért ismerkedem, hogy túl legyek az első alkalmon, akkor elmondjam a szándékom vagy hazudozzak?

Figyelt kérdés

Nem szíesen verek át mást, viszont máshogy nincs esélyem.


23f


2016. jún. 8. 22:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha csak ezért ismerkedsz, akkor nem akarsz igazából kapcsolatot, ergo hülye vagy, hogy egyáltalán ismerkedsz...
2016. jún. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
2016. jún. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Én a helyedben egy kölcsönös vonzalmon és szerelmen alapuló kapcsolatot építenék ki inkább, mintsem ilyen szánalomra méltó módon történjen...
2016. jún. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Szépen általánosítasz. Én is egy mai nő vagyok. Köszi a degradálást. Vegyél egy guminőt, azt még vacsorázni se kell vinned.
2016. jún. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
5. Akkor már inkább veszek.. Hazudozni meg nem fogok senkinek.
2016. jún. 8. 23:39
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Őszintén sajnállak.
2016. jún. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Most komolyan hazudozzak össze magamról mindenféle fasságot, hogy nőt szerezzek? Máshogy nem megy.

Nekem fontosabb a becsület. Inkább maradok örökre szűz!

2016. jún. 9. 00:15
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha egyéjszakás kell van bőven olyan nő is akinek szintén ez kell. Szórakozóhelyen fellelhetők, nem lehet eltéveszteni őket. Nem kell senkit átverni. Egy normális nőt ne tegyél tönkre csak azért mert dugni akarsz...
2016. jún. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy nem mondod el. Túlestek az első alkalmon, minden oké. A csaj várja a folytatást. Neked olyan szörnyű lenne, ha nem csak egy alkalom lenne, hanem több? Ha pedig mégsem jó, akkor majd elválnak útjaitok. A mai lányokat már nem csak házasság ígéretével lehet ágyba vinni, mindenki tudja, hogy attól még, hogy egyszer van szex, a folytatás nem egyértelműen vezet a tartós kapcsolatba.

Szóval a válaszom: Ne hazudj, de ne is mondd a képébe, hogy csak 1 alkalom. Ha az ígérgetésed nélkül is belemegy a nő, akkor bízd az életre, hogy mi lesz utána.

2016. jún. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el! Lehet, hogy így számszerűleg kisebb az esélyed, de legalább nem versz át senkit, ami szerintem röbbet ér, mint hogy minél hamarabb túllegyél rajta.

Mellesleg elég sokan akarnak pusztán szexet a nők közül is, szóval korántsem reménytelen a dolog.

2016. szept. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!