Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szimplán barátok vagyunk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szimplán barátok vagyunk, nem érez irántam semmit mégis rosszul esik neki (féltékeny) ha más lányokkal beszélek. Miért?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 11. 20:23
 1/3 anonim válasza:
Lehet, hogy mégis érez vmit!
2017. ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor miért állítja, hogy nem? Volt mikor szerettem volna tovább terelni a dolgot mint barátság, de elállt tőle. Akkor én ezt most mégis mire véljem?
2017. ápr. 11. 21:12
 3/3 anonim válasza:
Elpirul ha a közeledben van? Vagy nagyon gyorsan beszél ? Figyeld mit csinál mert adhat olyan kis jeleket hogy te nem veszed észre de ha jobban odafigyelsz... Amúgy miket szokott csinálni a közeledben írhatsz privátban minden nap este elérhető vagyok segítek neked
2017. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!