Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz ma bárhol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz ma bárhol találni 15év körüli vagy idősebb rocker lányokat?

Figyelt kérdés
Nem is az öltözködésre gondolok főleg hanem inkább a zenei ízlésre.De 15évnél idősebbeket sem találok,sőt olyan közösségeket sem ahol hasonló ízlésű emberek lennének.Ez miért van,és merrefelé keresgélhetnék mégis tovább hasonló ízléssel rendelkező lányokat? :c

2017. ápr. 15. 18:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ah meglehet,olyan szar elszigetelt varos ez a debrecen h itt semmi sincs kb
2017. ápr. 16. 21:35
 12/14 anonim ***** válasza:
Hidd el ha a Békéscsabán is akadnak akkor Debrecenben is ;)
2017. ápr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Vannak Debrecenben nem is kevesen, csak nézz körül jobban ;)

16/l

2017. ápr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az én városomban éppen akkor ment szét egy ilyen rocker találkozós csoport szerű városi dolog, egy megadott helyen, amikor én voltam 15 éves.

Manapság már csak koncerten találkozol olyan emberekkel akik még képviselik bármelyik műfajt.

2017. máj. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!