Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon ciki? Vagy csak nekem nem jön be?

Figyelt kérdés

Baj,hogyha nekem egyáltalán nem jönnek be a korombeli srácok,mert "páwásak" a nadrágjukat a térdükön hordják és még egoisták is hozzá? Az idősebbek jönnek be,kb 18-20 éves hosszú hajú rockerek...Néha meg a 25-30 évesekre mondom,hogy milyen jól néznek ki,de kb ennyi,nem képzelek többet :D

(Nincs apakomplexusom,az én apukám a legjobb a világon)

Nem szeretnék hamar felnőni,és ennyi idősen felnőttesen viselkedni,igaz egy csomóan azt hiszik,hogy olyan 17 vagyok,de nem tehetek róla.. Nőies rocker stílusom van és van pár idősebb rocker fiú haverom,és sokkal jobb a társaságuk mint ezeknek a "páwák"-nak... Szóval ez nem ciki? :S



2014. júl. 3. 00:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Én is rocker vagyok, 18 éves, és sok ismerösöm is :)
2014. júl. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Akkor jó,köszi :D

(elfelejtettem: 14/L)

2014. júl. 3. 00:54
 3/10 DanteSparda ***** válasza:
ha 17 vagy akkor a 17-20 hozzád képest nem is számít idősebbnek szinte
2014. júl. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 DanteSparda ***** válasza:
bocsi valamit félreértettem annyinak néznek csak
2014. júl. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem,pár nap múlva leszek csak 15 :/ :D
2014. júl. 3. 00:55
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Már majdnem leírtam, hogy 30+ os hosszú hajú pali vagyok, de megláttam a korodat. Nem akarok macivá válni, de jól esik mindig, ha megtudok olyan, hogy a nőnek tetszik a hosszú haj.
2014. júl. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező átérzem a helyzeted. :) én is rockeresebb stílusú vagyok és ez a véleményem. :) 16L
2014. júl. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Nem ciki,sőt ebből látszik,hogy nem futószalagról érkeztél ami + pont.
2014. júl. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Egyetértek, te sem vagy sablon. :) Mellesleg nekem is hasonló.. hosszú haj.. ááááá.. !

L/15

2014. júl. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha megnézed a páwa vagy mittomén milyen lányoknál is ez van ők is az idősebb páwákra buknak, szeretem a rockot, de ez a fujjogás más stilusokra hát pff, amúgy a rock sokáig megmarad ezt a páwa stilust el fogják felejteni ennyit róla, ezzel semmi rosszat nem mondtam :-)

Egy átlagos 26f

2014. júl. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!