Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezzek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egyszer találkoztam nem nagyon sokat beszélgettem csak elmentem egy osztálytársam kézi meccsére és mondtam hogy tök aranyos az a lány és bemutatott neki.A szokásos probléma állt fel teljesen zavarba jöttem meg minden.Az osztály társam probált segíteni beszélgetni de teljesen leblokkoltam.Azért pár szót váltottunk.

Utánna otthon megtaláltam tumblr-jét instáját meg ilyen helyeit és a lány eléggé depressziós. Mindenképp akarnék neki segíteni hiszen tök szép,aranyos és kicsit átérzem amit ő érez.Gondoltam hogy ráírok csak nemtudom hogyan kellene mert az eddig tapasztalataim alapján ha ráírok egy lányra teljesen lesz*r, vagy hülyének néz.Hogy tudnék vele beszélgetést kezdeményezni?

én 15/f ő 14/l

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2017. ápr. 16. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd meg egy fagyira, vagy valamilyen sporteseményre.
2017. ápr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad lerázni, harcolnod kell érte.
2017. ápr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!