Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket is felszokott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket is felszokott cseszni a pasitok? A többi lent.

Figyelt kérdés

A barátommal lassan fél éve vagyunk együtt. Sokszor van az hogy kérdezek tőle de ő kibeszéli magát és ez nagyon idegesít. Egyik nap mondta nekem este 9kor hogy megy aludni mert holnap korán kel... erre reggel látom hogy még éjfélkor is fent volt facen egy jó darabig. De nem írt.. A másik hogy már vagy másfél heten nem találkoztunk és nekem már nagyon hiányzik mert nagyon szeretem.. és már célozgattam rá de azt mondja mindig hogy: "Majd fogunk találkozni nyugi"

Nektek erről mi a véleményetek? Mit javasoltok stresszlevezetésre? Segitségeket/tapasztalatok leírását előre is köszönöm♡



2017. ápr. 17. 02:48
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
ez kuka, legyel olyannal aki megbecsul:)
2017. ápr. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd a francba. Biztos azt gondolod, megoldodik vagy atmeneti vagy barmi, de nem akarod otthagyni, hat pedig azt kell. Volt hasonlo kapcsolaton, lofszt se er az ilyen, ennel te tuti jobbat erdemelsz.
2017. ápr. 17. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen alulmotivált srácok sok bánatot okoznak, Te tudod, megéri-e így kapcsolatban maradni vele.
2017. ápr. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
82%

Szerintem a miérteken múlna itt minden. Miért maradt fent éjfélig? Miért nem akar talizni?


Mert ha ezekre a válasz az, hogy nem tudott aludni, így elkezdett kockulni valamivel, a faceről meg nem lépett ki, a másodikra meg hogy baromi sok dolga van, de majd később bepótolja, akkor elég gáz lenne elhagyni, nem?

2017. ápr. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ja én 35F vok, bocs, ha nem nekem szólt a kérdés.
2017. ápr. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szakíts. ennyi.
2017. ápr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem si ahsonlo van egy lánnyal :o
2017. ápr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezvan egy lánnyal, majd írni is megtanulok 1x :D
2017. ápr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem olyan egyszerű, hogy jaj dobja ki és kész. Nekem is hasonló gondjaim voltak a barátommal, végül szakítottunk, de nagyon fájdalmas volt és majdnem belepusztultam.

Ha nagyon vészes a helyzet, és tényleg elhanyagolva érzed magad mérlegelheted a helyzetet, de nem is tudom. Ezek a dolgok azért zavarnak annyira téged mert nagyon szereted, szakítani biztos iszonyat nehéz lenne. Szerintem a komolyabb dolgokat próbáld vele rendesen megbeszélni. Ne csak célozgass, hanem mond meg neki egyenesen, hogy hiányzik és látni szeretnéd, mert szereted és ez így nem állapot. A nem komolyabb dolgokat, mint a messengeres irkálás és hasonlók pedig próbáld elengedni. Amikor egy semmiségen húznád fel magad, próbálj a jó dolgokra koncentrálni, azokra, amikből érzed, hogy szeret.

(Egyébként, annál nincs idegesítőbb mint amikor egy srác, azt mondja "nyugi". Olyankor nálam is mindig elpattan egy ideg.:D)

2017. ápr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki írt! Nehéz lenne elengedni az tény... de ma találkozom vele és megbeszéljük. Még egyszer köszönöm!♡♡
2017. ápr. 18. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!