Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám állandóan csesztet meg...

Apám állandóan csesztet meg idegesít engem is meg a nővéremet is. Valahogy már mindketten ki akarunk cseszni vele csak nem tudjuk hogy. Esetleg ha van ötletetek elmondjátok? : $

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Kávézik? Keverjétek össze a sót a cukorral, esetleg ha ilyen kávéízesítő pöttyöt használ, legyetek bele citrompótlót!

A zuhanyrózsába építsetek húsleveskockát!

2012. márc. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Kedves Apa!


Nagyon sajnálom , de elszöktem az új barátommal. Megtaláltam az igazi szerelmet. Nagyon aranyos, izgalmas piercingjei, sebhelyei, tetoválásai vannak, és egy hatalmas motorja. Terhes vagyok, és Ahmed azt mondta, hogy igazán boldogok leszünk az erdőben, a lakókocsijában. Több gyereket is akar tőlem. Már tudom, hogy a marihuána nem káros, ezért azt fogunk termeszteni magunknak és a barátainknak. Ők védenek bennünket. Közben majd imádkozunk hogy Ahmed AIDS-e javuljon. A pénz miatt ne aggódjatok. Ahmed lebeszélte Jamal-lal, hogy szerepelhetek a filmjeiben. Sőt, kétszer annyit kapok, ha több pasival csinálom, vagy lóval.


Üdvözöl, szerető lányod


U.i.: Apa, ez természetesen nem igaz, a szomszédban vagyok, és TV-zek. Csak meg szerettem volna mutatni neked, hogy van rosszabb is annál, mintha a Fradi kikap a Kecskeméttől.

2012. márc. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Nőjetek fel ...
2012. márc. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

2 Ezen sírtam:D


Én összekentem faterom ruháit foghagymával,főleg az alsógatyáit + mindent telelocsoltam almalével a szekrényében.És utána elutaztam 2 hétre külföldre nyaralni:O

Erős pistát tegyél a melegszendvicsbe és borsozd,hagymázd be az egészet;tegyél a cipőjébe rajzszöget;amikor szemtől szembe állsz vele,öntsd pofán egy pohár hideg vízzel,lehetőleg reggel;amikor alszik,lógassátok bele a kisujját egy pohárba;tegyél egy kis hashajtót az italába.

:)

2012. márc. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
"Nőjetek fel.." hmm.. nem is tudom hogy te meddig bírnád a több éves veszekedést, csesztetést stb.. csak azt ne mondd nekem hogy te biztos egyszer sem borulnál ki miatta.. nem hinném.. : ) és ha értelmes választ nem tudsz visszaírni akkor inkább semmit.. többieknek köszi a tippeket.. xd : D
2012. ápr. 1. 14:55
 6/7 anonim ***** válasza:
15%
Szánalmas!! ha valakinek ilyen gyerekei vannak ellenséget nem is kívánhat magának.
2012. ápr. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
aha.. mert ha apja akkor igen ! :|
2012. aug. 19. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!