Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én ronthattam el valamit vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ronthattam el valamit vagy csak azért utasított el, mert a teltsége miatt önbizalomhiányos?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy van ez a lány barátom, akivel hosszú ideje jó kapcsolatot ápolunk, úgy négy éve körülbelül. Ez alatt az idő alatt neki tudtommal nem volt kapcsolata fiúkkal, semmilyen jellegű, nekem meg volt egy két éves kapcsolatom, meg randiztam is párszor egy-két lánnyal. Pár hónapja ezzel a lánnyal nagyon közeli viszonyba kerültünk, mivel volt egy családi problémám, amiről beszámoltam neki, ő pedig meghallgatott. Rájöttem, hogy hiába voltunk egy baráti társaságban eddig és mindenhova együtt jártunk, nem ismertük egymást úgy igazán, és az, hogy ott volt nekem egy nehéz időszakban felszakított valami gátat. Olyan dolgokat mondtunk el egymásnak, amit amúgy nem mesélnénk el bárkinek. És így, hogy minden szép és rút dolgot tudok róla, nagyon vonzódni kezdtem hozzá. Nem olyan, mint azok a lányok, akikkel eddig találkozgattam, ők rendszerint vékonyak vagy normál testsúlyúak voltak, ez a lány pedig eléggé telt idomú, van súlyfeleslege, ami nem teljesen arányosan oszlik el rajta, de ettől eltekintve gyönyörűnek látom. Valamelyik nap elhívtam teázni nem baráti szempontból, ő pedig elutasított, dühős lett, és megkért, hogy ne szórakozzak vele, valamint azt is a fejemhez vágta, hogy azt hitte megbízhat bennem, hogy a barátja vagyok, de úgy látszik mégsem. Fogalmam sincs mit rontottam el, eddig még senki sem tett így lapátra.

Neki még sohasem volt barátja és randira sem hívták még az elmondása szerint.

Én 18 vagyok, ő 19.



2017. ápr. 17. 20:08
 1/4 anonim válasza:
Én is hasonlóan jártam mint te :) csak nálunk annyi volt, hogy engem azért utasított vissza mert titokban szeretett és félt hogy szórakozok vele, mert tudta magáról hogyy nem vagyunk éppen egymáshoz valóak , csúnyának tartotta magát stb... Szóval az ilyen önbizalomhianyos hölgyekkel vigyázni kell mikor mit mondasz.. :) lehetséges h nálatok is ez van a háttérben_?
2017. ápr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én sem vagyok egy adonisz, megvannak a hibáim, mint mindenkinek, bár nem panaszkodhatok a lányok terén. Nem tudom, hogy bejövök-e neki, mert mesélt pár fiúról, akik a múltban felkeltették az érdeklődését, de azokhoz csak annyiban hasonlítok, hogy én is vékony vagyok, mint ők, de a személyiségünk ég és föld.
2017. ápr. 17. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azt hitte hogy csak át akarod verni. Lehet nem is hiszi magát szépnek hanem bűn rondábak és úgy érzi hogy ö senkinek sem tetszik. Senki se gondolná komolyan:$ vagyis én ezt tudnám elképzelni:/
2017. ápr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És akkor mit tegyek, hogy elhigyje, hogy nekem tetszik?
2017. ápr. 17. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!