Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért önbizalomhiányos mindenki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért önbizalomhiányos mindenki?

Figyelt kérdés

sok fiúnál veszem észre, hogy tetszem nekik, mégis elpirulnak, meg stb, nem mernek velem beszélgetni. Ezt már meguntam, én mentem oda hozzájuk, és akkoris mindig elpirulva beszéltek és nem is néztek a szemembe, 1 perc után megakadt a beszélgetés..

meg itt gyakorin is látom, hogy mindenki parázik egy beszélgetésen, meg hogy „jajj elmondjam neki? hogy?" és amikor erre valaki azt mondja, hogy mondd meg neki, az a legegyszerűbb, lepontozzák és nem adnak neki igazat. De mégis mire várnak??

Én legalábbis nem értem...


2016. máj. 25. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Nekem meg épp hogy sok az önbizalmam.:D Amúgy a legtöbben azért vannak GYK-n mert nem tudnak ismerkedni, én azt utálom mikor téma van meg kérdés és jön egyszavas válasz... Várják hogy itt a válaszolók oldják meg helyettük, de igazából nekik kell mert helyettük nem tudnunk beszélni.
2016. máj. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
osztom a véleményed :D
2016. máj. 25. 14:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Kérdező,

Örülj neki, hogy nem vagy önbizalomhiányos!

2016. máj. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én örülök, de így nehéz kapcsolatot teremteni, egy kapcsolathoz 2 ember kell
2016. máj. 25. 15:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem el kellene gondolkoznod azon, hogy egy önbizalom hiányos ember nem magától olyan. Biztos érte/érik olyan bántások amik miatt bezárkózik. A legnagyobb probléma mindenkinél a társadalomnak való megfelelés. Az önbizalmat meg nem lehet csettintésre megteremteni. De ha téged ez ennyire zavar, akkor miért nem keresel magabiztos fiúkat? Szerintem például kifejezetten aranyos amikor egy srác zavarban van, nekem bejön, hogy nem egy macsó taplóként jön oda vagy bánik velem.
2016. máj. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
persze, lehet egy kicsi önbizalom hiánya, de azért az alap dolgok legyenek meg: ne piruljon el, tudjunk felhőtlenül beszélgetni, minden gond nélkül akármilyen témáról, meg vállaljon fel a barátainál, szüleinél.
2016. máj. 25. 19:03
 7/7 anonim válasza:
Szia! Arról hogy nincs önbizalmuk nem hiszem hogy nagyon tehetnek valamit. Nekem sincs se mennyi önbizalmam, nem is merek az ismeretlen srácok szemébe nézni. Bár próbálok "jobb" lenni, de nálam azok "nyomják le" az önbizalmamat, hogy mondjuk a testsúlyom miatt még a bárátaim is beszóltak szólni, főleg mostanában. Aztán ott van az is hogy engem szinte sose dicsérnek meg semmiben, ha jól teljesítek. És nem rég olyat is hallottam hogy egy haszontalan ember vagyok, és ezek nagyon rosszul esnek. Például ilyenek miatt nincs önbizalmam. Lehet hogy nekik is volt olyan hogy lenézték őket, vagy nem kapnak elég figyelmet, vagy ilyesmi. Azt is eltudom képzelni hogy volt egy másik lány aki totál lenézte őket, ezért most azt hiszik hogy rondák.
2016. máj. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!