Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi beleszeret egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi beleszeret egy másik nőbe, de közben nem hagyja el a jelenlegi párját, hanem vele marad, akkor mondhatjuk azt, hogy a párját szereti jobban?

Figyelt kérdés
Ennyi információ alapján, mit gondoltok?

2017. febr. 19. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerelemmel csak egy embert lehet szeretni egyidejűleg.Szeretni az anyukámat és a kutyámat is szeretem, egy kapcsolathoz ez kevés.Ha egy harmadik személy belép a képbe, akkor nem szereti igazán a párját, csak ragaszkodásból, kényelemből marad vele.
2017. febr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem merném azt úgy kijelenteni. Szerintem lehet, hogy inkább kényelem, megszokás, fél kilépni a nem kielégítő kapcsolatból, mert ha tényleg szeretné és tényleg fullra fontos lenne és teljesen tisztelné, akkor talán nem csalná meg; bár az emberek különböznek, hogy szóval el tudok képzelni mégis olyan faramuci helyzetet, hogy eközben mégis teljesen tiszteli valahogy mégis azt a párját, akivel "hivatalosan" mindenki szeme láttára együtt van , mutatkozik, vele sétál kézenfogva. De amúgy az is lehet, hogy nem tud dönteni. Vagy mondjuk pl gyereke is lehet az első párjától, azt nem tudom, itt játszik-e. Meg pl az is lehet, hogy csak nem akar felrúgni a nyíltan felvállalt kapcsolatából eltöltött 7 évet mondjuk pl. Na jó, szeretheti úgyis a feleségét mostani párját úgy, hogy közben kalandra is vágyik. Én nem jelentenék ki ilyet, hogy a párját vagy a másikat szereti jobban, lehet az is , hogy csak jól érzi magát ebben a helyzetben, hogy bomlanak érte a csajok, két bombanő is rajong érte és imádja, és várja a karjaiba.
2017. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Megszokás, kényelem, biztos pont a régi.

A lángolás meg úgyis elmúlik.

2017. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Otthon az asszony főz-mos-takarít rá,megszokta a kényelmet,vagy a gyerek miatt van vele,ha az van. Ezek lehetnek a fő okok...
2017. febr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy beleszeret a másik nőbe?

Nem csak vonzónak tartja, vagy fellángol iránta?

2017. febr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint egyiket sem szereti!!!!

Csak egy gyáva,besz@ri alak aki nem meri befejezni a nem működő kapcsolatát.

Ennyi.

2017. febr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Önáltatás. Múló hóbort. Épeszű ember nem ugrik fejest ilyenekbe x kor megélése után. Valószínű helyén van még az esze és azért tud mérlegelni. Ezt kijelenteni amit te írtál csak akkor merném, ha a másik oldal is nyitott lenne rá. Mármint az a nő, akibe beleszeretett akár viszonozni is tudná a férfi közeledését...
2017. febr. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges az is, hogy mind a kettőt csak kihasználja, és az is lehetséges, hogy ő ezt észre sem veszi, nem is tudatosul benne.
2017. febr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!