Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek. Osszejot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lilus11 kérdése:

Nem tudom mit tegyek. Osszejottem egy sraccal mar tok reg es most az anyja lesz a biosztanarom mot kene tennem hogy senkinek se legyen ciki?

Figyelt kérdés
Ebben az esetben mit tehetek? Mert elegge gaz a szitu mit ne mondjak...
2017. ápr. 18. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
15%

mert?


kivételezni fog vele és 1-es helyett 5öst ír.


Ebben mia gáz?

2017. ápr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
75%

Szerintem:


1. Ne hangoztasd azt, hogy ő az "anyós"- amikor nem az.

2. Nem kell nyalizni neki.

3. Tanulj rendesen- mert még a többieknek szemet szúrhat, hogy nulla tudásra esetleg jó jegyet kapsz.

4. Ne lógj el az órákról.

5. Az iskolán belül rá is ugyanúgy kell tekinteni, mint a többi tanárra. Mint tanárra, és nem úgy mint a pasid anyjára.

2017. ápr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Szerintem meg egyáltalán nem kivételezne. Legalábbis nem adna csak ezért jó jegyet.

Tanulj rendesen az óráira, tanárként tekints rá, ne beszélgess vele suliban magánügyekről. Ne tudja mindenki, hogy a fiával jársz,akkor nem lesz kellemetlen.

2017. ápr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Amíg nem szakítotok nem lesz ebből probléma.
2017. ápr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Semmit. Megis mit csinalna? Ha eddig minimum 4eket irtal es most hirtelen csak 1, 2 akkor ofonek szolni, ha meg hirtelen jobbakat kapsz azt eszreveszik. O is egy normalis tanar, figyelsz az orajan nem pofatlankodsz, koszonsz neki illedelmesen ha kerdez valaszolsz, fura lesz de nem ugy jon be, hogy na a "leendomenyemet" most jol megszivatom/dicsoitem. Ha az egyik szulod lenne o sem kivetelezne (jobb esetben)
2017. ápr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Ha meg szakitanatok akkor utana sem lesz semmi. Sztem egy ertelmes felnott kulonbseget tud tenni maganugy es munkahely kozott...
2017. ápr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ég világon semmi ciki nincs ebben. Suliban a tanárod és kész, sulin kívül meg a pasid anyukája. Nem értem, mi ebben a ciki...
2017. ápr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy nem a magyartanárod lesz. Helyben lenne a korrepetálás...
2017. ápr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!