Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez mi volt az anyja...

Most ez mi volt az anyja részéről? Ez rá nézve nem ciki? Az én anyám nem csinál ilyet!

Figyelt kérdés

regnap éjjel a barátomnál aludtam. és ma délután jöttem el tőle.

Még 10órakor összebújva feküdtünk a szobájában és aludtunk, amikor az anyja berontott, mindketten felriadtunk. Elmondása szerint kopogott 1x.

És nekünk állt, hogy :"Ideje lenne felkelnetek fiatalok, nemde? Lassan Fél11! Gyerünk már, meddig fetrengtek még?"

Először is nemvolt fél11, alig mult el 10óra 2perccel.

És amugy meg bugyiban meg a barátom polojában aludtam és a barátom mellkasán feküdtem, és még nekem volt ciki érzés, hogy az anyja látta a bugyis fenekemet, holott ő rontott be.

Jó... mondtuk hogy még lustizunk picit, és megyünk reggelizni, visszafeküdtünk, aztán 1óra mulva megint bejött az anyja, hogy "Megint visszaaludtatok? Átalusszátok a fél napot...kelni kéne! Ne szunyokáljatok vissza. Éjjel mit csináltatok, ha most alszotok?"

Na ekkor már nagyon mérges voltam énis meg barátom is.

Mert megint összebujva voltunk, és szintén szinte félpucéran.

Aztán barátom közölte vele, hogy 1.jólenne, ha nem nyitogatna, hanem kopogna amig nem mondjuk hogy szabad. 2.semmi köze hozzá hogy 7végén meddig alszunk 3.egyáltalán miköze ehhez, hogy mit csinálunk éjjel.

Aztán hebegett habogott, és csak annyi volt a kifogása, hogy ő csak azt akarta hogy reggelizzünk... Persze! Kamu!!!! Azért nemkell bejönni! Még akkoris mi éreztük hülyén magunkat, mert ugy voltunk fekve, ahogy... ráadásul felriadtunk. És azthittük alap tapintatosság, h nem nyitnak ránk.


2010. júl. 18. 15:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
Hány évesek vagytok? Lehet nem kedvel téged az anyuka és hogy a fia rád és az alvásra pazarolj az idejét.
2010. júl. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

a barátom 20. Én lassan 18.

az anyja vetette fel sz 5letet, hogy szombat este ott aludhatnék nyaralás után.

2010. júl. 18. 15:55
 3/25 anonim ***** válasza:
26%
gy idegen házban nem te dirigálsz kisasszony...
2010. júl. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

mér bocsánat, de nem dirigáltam! kussoltam.

amugy meg nem hiszem hogy nektek nem lenne kellemetlen a helyzet, ha a párotokkal összeölelkzve lennétek majdnem meztelenül és rátok nyitnának.

És ha mást csináltunk volna reggel ébredés után. Az is neki ciki! miért nem lehet kopogni?

Érdekes az apja kopog, sőt be sem jön, meg senki más, tesói sem. csak az anyja.

2010. júl. 18. 15:59
 5/25 anonim ***** válasza:
52%
Lehet náluk nem szokás eddig feküdni!Ezt tiszteletben kéne tartani!És télleg tény, más házában nem szabad ilyenen feháborodni!
2010. júl. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
68%

egy: ha másnál alszol és a szüleivel laktok illene olyan ruciban aludni hogy ne legyen kellemetlen a szitu

kettö: te aludtál náluk,alkalmazkodj egy picit.

2010. júl. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%
Együtt voltatok nyaralni a pároddal? Ha igen akkor volt időtök "összebújni". Időben ki kellett volna menni reggelizni és kicsit beszélgetni a párod anyukájával ez utóbbit akkor is, ha hetek óta nem láttátok egymást. Egyébként illenék kulcsos zárat tenni a szoba ajtóba, hogy elkerüljétek az efféle meglepetést. Ha zárva van, azt mindenki érti. A párod anyukája, meg otthon volt, bármikor benyithatott, ezt tudnotok kellett volna. Nem illik más ablakán belesni, villanyfénynél mégis behúzom a sötétítőt ha öltözködök. Nem illik lengén lenni nappal a barátodnál nyitott (kinyitható)ajtónál. Mert ahol rád nyithatnak,rád is nyitnak...
2010. júl. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
34%

már bocs,de szerintem nem kéne pampognod

egy apa midnig más mint egy anya,így a viszony is más..

lehet hogy mikor nem vagy ott,az anyuka beszokott "rontani" a fiához...több tiszteletet...majd ha anya leszel,megtudod...

egyébként meg az anyuka látott már pun.it is meg kukit is, sőt a szexről is van fogalma,szal ha meg is látott volna valamit,akkor is..mi van?semmi...

szal,ne foglalkozz ezzel lécci..uncsi a bajod...másoknak sokkal nagyobb problémáik van...egyébként, zárjátok be máskor kulccsal az ajtót ha nem akarjátok h benyisson valaki..

2010. júl. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
51%

na itt a sok önjelölt f*sz előttem...


szerintem csak az anyjának lehetett ciki. meg a barátodnak, hogy ilyen az anyja.


nefélj, ha a barátod ezt mondta neki, biztos nem jön be legközelebb. :)

2010. júl. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
35%

nem vagyon önjelölt f@sz,már bocsánat..

egyébként szerintem a srác is bunkó volt az anyjával 1. 2. 3..én az anyja helyébe pofánvágtam volna

2010. júl. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!