Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mikor mondjátok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mikor mondjátok egy lányra azt, hogy nagyon nyomul? Mikor kezd el titeket bosszantani egy lány közeledése?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 20. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mikor a héven neki nyomódik az ablaknak a fejem és a haján keresztül veszem a levegőt.
2017. ápr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor amikor pl.: állandoan irogat ram megallas nelkul vagy suliban allandoan rajtam log.
2017. ápr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Ez engem is erdekel. :D

Mennyi/milyen gyakori ráírás számít túl soknak?

2017. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Meg a 2.vagyok. Az mèg elfogadhato ha mondjuk naponta rairsz hogy "szia hogy vagy" de csak akkor ha utana valaszolni is szokott. Ne legyen az hogy bem valaszol es elkezditek zaklatni hogy mivan veled miert nem valaszol leszarsz engem?? Lehet hogy csak dolga van.
2017. ápr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha 2 centire van tőled és így is ordít.
2017. ápr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Egyfolytában figyel, rádmászik, még a legkisebb dolog miatt is téged kérdez pedig a google is sok mindent tud.

16/F

2017. ápr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!