Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Iszonyatosan szerencsétlen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan szerencsétlen sráccal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Elvileg szeret engem...meg is mondta, ráadásul ő kezdeményezte a csókot is. Mégis amikor úgy alakulna a helyzet, hogy összejöhetnénk, mindig megfutamodik. Utána pedig egy ideig kerül és furcsán viselkedik velem. Máskor megint kezdeményez, majd ismét kerül és ez így megy egy ideje. Megmondtam neki, hogy örülnék, ha eldöntené már, mi a szándéka, mert ez a hideg-meleg viselkedés kezd kikészíteni. Akkor is csak annyit mondott, nem tudja mit akar... Most én mégis mit kezdjek ezzel a helyzettel? Látom rajta, ahogyan rám néz, meg ahogyan viselkedik és beszél velem, hogy tényleg szeret engem és én is őt, de ezt nem tudom már sokáig tolerálni.

18/L



2017. ápr. 20. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
majdnem magamra ismertem, de nem :D én azért határozott vagyok:o
2017. ápr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Talán nem volt még barátnője, talán még szűz. Nem tudja hogyan kell tovább.

A következő összejövős helyzetnél nézz a szemébe és kérdezz rá, várj választ tőle. Ha nem tud belekezdeni, kérdezz rá konkrétan, hogy emiatt vagy amiatt?

2017. ápr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem hagyd. Éretlen egy kapcsolatra.

Tegyük fel,hogy te egy érett kapcsolatra vágysz. Ha már most ilyen, egy kapcsolatban hogy viselkedne? Ha valaki félénkebb, még hagyján, de ő mind emellé még teszetosza is. Egy eleve nem működő kapcsolatba ne menj bele, keress olyat, akire lehet férfiként tekinteni.

2017. ápr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Igazi sggfej vagy utolsó, te pedig kérdező beszéld meg vele hogy mitől ilyen bizonytalan
2017. ápr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

#4: Miért vagyok seg.gfej? Szerinted egy ilyen srác, aki nyilvánvalóan határozatlan, nem is kicsit, mit tud nyújtani egy kapcsolatban??

"Határozatlan" kapcsolat gyerekeknek való. Onnantól kezdve úgy van, hogy normál esetben egy nő(lány) férfiként tekint a másik félre, ez a párkapcsolat alapja. Nos, maga a kérdező is szerencsétlennek nevezte.

Kérdezem én: Akit te szerencsétlennek nevezel, akarod párodnak?

2017. ápr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el vasazni! Vasazás közben kibontakoznak az érzelmek.
2017. ápr. 21. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az micsoda? :D
2017. ápr. 24. 15:31
 8/8 Ágh Pál válasza:

szerintem kezdeményezz te és akkor talán összejöttök

(nekem már működött)


:) (:

2017. nov. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!