Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most azt jelenti hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most azt jelenti hogy érdeklem esetleg tetszem is neki? (Lent👇🏼)

Figyelt kérdés
Szóval úgy kb év eleje óta ismerek egy srácot akivel amúgy jól kijövünk és be kell valljam hogy kicsit tetszik is és ugye annyit kell tudni hogy élőben nagyon sokat beszélgettünk már és olyankor is mosolyog rám meg amikor nem is hozzá beszélek akkor is csak néz és mosolyog és tegnap bejelöltem facebookon és rögtön utánna rám írt aztán beszélgettünk persze nem olyan sokáig de én azon gondolkodtam ha nem keltettem volna fel az érdeklődését akkor nem írt volna rám nem?
2017. ápr. 22. 17:43
 1/1 Sztepi ***** válasza:
Ha nem úgy írt rád, hogy honnan ismersz, akkor lehet az van, amire te gondolsz.
2017. ápr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!