Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ráírtam egy fiúra, aki tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírtam egy fiúra, aki tetszik, de nem írt vissza. Ez azt jelenti hogy nem érdeklem?

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 08:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Kérdéses.


Van, hogy én sem írok vissza, csak megnézem, hogy ki írt. Még a barátnőmnek se, tudja jól, hogy ha otthon vagyok,. nincs sok időm fbre.


De ha nem írt már több napja vissza, akkor lehet, hogy ignorál. Persze írhatsz neki újra, hátha..

2016. júl. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy nincs a gép előtt,vagy nem érdekled.
2016. júl. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) #1-es lehet hogy igazad van, mert megnézte és utána már nem volt fenn úgyhogy lehet hogy mennie kellett valahová :) remélem majd ír :/
2016. júl. 1. 08:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem ismerősöd fészen akkor lehet nem nézi az egyéb engedélyköteles leveleket. Idegenektől oda mennek.
2016. júl. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ismerősöm Facebookon de egyébként csak látásból ismerem :/
2016. júl. 1. 09:04
 6/9 anonim ***** válasza:
sok fiú nem bírja, ha a lányok kezdeményeznek, pl én sem. én mindig megmondom egy lánynak, ha tetszik, és akarok tőle valamit. 21F
2016. júl. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
csak azért próbáltam meg mert ha nem jövök be neki akkor ne legyek már belezúgva még kb. 2 éven át :/
2016. júl. 1. 10:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Hat akkor lehet, hogy nem.:( De visszairt mar? :)
2016. júl. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem :(
2016. júl. 1. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!