Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nálatok beválik? Mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sm's girl kérdése:

Fiúk, nálatok beválik? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ha beszélgettek egy lánnyal és nem ír vissza rögtön, hogy borzolja a kedélyeket. Nektek ez tetszik vagy mi a véleményetek róla?

2017. ápr. 22. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Idegesítő.
2017. ápr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez a mentalitás amit utálok, hogy "nem kell visszaírni, had gondolja, hogy éppen mással beszélsz, vagy máshol jársz". Nekem ilyenkor az jön le, hogy nem akar beszélni velem, max húzza kicsit az időt, mert nem képes kimondani, hogy bocsi, nem érdekelsz.
2017. ápr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Gyerekes dolognak tartom es roppant idegesitonek.
2017. ápr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, de azért leírom a véleményemet :D


Szerintem sajnos itt pont az ellenkező dolgot lehet elérni ezzel a srácoknál, mert fordított helyzetben én is ideges lennék, és felmerülnének bennem olyan kérdések, hogy "akkor most tényleg akar velem beszélni?" vagy "csak szívességből ír vissza hogy ne legyen bunkó?"


Plusz nincs értelme. Azért beszélgetek vele, mert akarok, érdekelnek a válaszai meg a kérdései, akkor minek taktikázzak, amikor lehet hogy pont a kapcsolatunkat építjük, és már az elején ez a játszadozás megy.


Én is szeretem amikor szinte egyből visszaírnak, mert akkor tudom hogy nem csak úgy a vakvilágba küldözgetem az üzeneteket, hogy vagy látja vagy nem, vagy érdekli vagy nem, engem ne izgat.

2017. ápr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Legjobb barátnőm is folyton ezt csinálja, de tudattam vele hogy f@.zság.

16F

2017. ápr. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor van az, hogy le lesztek fosva egy idő után ;)
2017. ápr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!