Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nálatok nagyon nagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok nagyon nagy hátrány, ha egy lánynak kevés haja van?

Figyelt kérdés

Sosem volt sajnos dús hajam, és most anorexia okozta vitaminhiány miatt (már gyógyulófélben vagyok) sokat vesztettem belőle, ez a fejem búbján látszik és főleg akkor, ha zsírosabb a hajam, van ott ugyanis egy kisebb (tényleg nem kell nagyra gondolni) félig-meddig kopasz folt. Egyébként szerintem szép arcom és most már egész jó alakom van. Szóval ha egy lánnyal csak ennyi probléma lenne, még összejönnétek vele? Vagy ez kizáró ok?

(Egyébként remélhetőleg fél even belül helyre fog jönni a hajam, nagyon kicsi az esélye, hogy így marad)



2017. ápr. 13. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Ki mondottan vannak akik szeretik a kopasz csajokat. Akik mindent leborotválnának a csajokról, azoknak bejöhetsz.

Csak hát azt tudd hogy az anorexia, a vitamin hiány sokkal komolyabb bajoknak a forrása. A haj ritkulás a legenyhébb betegség ilyenkor a nőknél.

2017. ápr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem.

De az igen, hogy anorexiás és önértékelési zavaros.

2017. ápr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna egyáltalán, ha egyébként jól megértjük egymást a lánnyal, főleg hogy én is épp dúsítani akarom a hajam (és pontosan tudom is, hogy hogyan), aztán megnöveszteni.


21/F

2017. ápr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!