Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha lájkoltam egy képet, de...

Ha lájkoltam egy képet, de rögtön visszavontam, azt fogja látni az illető (instagram)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Instagramon (szóval nem Facebookról van szó, bár nem tudom,hogy az ilyen dolgokban mennyi különbség lehet) véletlenül lájkoltam valakinek a képét, akiről nem szeretném,hogy tudja,hogy amúgy én megnéztem a képeit (igen,igen, leskelődtem egy kicsit ), de amint feljött a piros szívecske, gyorsan visszavontam. Erről fog valamit tudni az illető, vagy nem is marad nyoma?

Köszönöm előre is a válaszokat!

Szép napot mindenkinek!



2016. jan. 13. 07:38
 1/4 anonim válasza:
Nyugi,semmi nyoma nem maradt.:D Még,ha be is követted volna és rögtön ki,az sem látszódna.😊
2016. jan. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit változtat a tényeken ha látta, vagy ha nem ? :)
2016. jan. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszi szépen a választ! :) :)

Akkor don't panic :D :D

2016. jan. 13. 08:00
 4/4 A kérdező kommentje:
A tényeken? :'D Valóban, azon semmi nem változtat. De azért én jobb szeretném, ha nem látná/látta volna. Csak ennyi. :)
2016. jan. 13. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!