Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ez ellen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ez ellen?

Figyelt kérdés

Na szóval.

Nem talaltam erre kategóriát, de gondolom ez jó lesz.

Kissé nagyobb és kerekebb a fenekem mérete az átlagnál,így a suliban az egész fiú rám van akadva.

Sokszor beszólogatnak,a folyosón nem tudol végig menni, mert néznek. Barátomat és engem is nagyon zavar.

Befenyítette már őket,de meg mindig ez van mindedjik fiúnál.

Mit tehetnék?😔😔



2017. ápr. 24. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

A sors kiválasztott... r*b*ncnak kell lenned!!!!44!!4

Szerintem ez ellen nem tudsz mit csinálni, inkább örülj hogy tetszel nekik. Rosszabb lenne ha a kutya se nézne rád nem?

2017. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Attól,hogy így nézek ki,miért is kéne r**bancnak lennem?😂😂

Nemis értem.xd

Sose voltam,és nemis leszek r**banc.

A mostani az első barátom,ezért is zavar ez ennyire.

2017. ápr. 24. 17:56
 3/4 anonim ***** válasza:
nem lehet akkora állat barátod hogy egy folyosónyi gyereket befenyítsen.... csak nálad akar keménykedni, szokj hozzá jó a segged így jártál.
2017. ápr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ehhez hidd el, nem lehet hozzá szokni.:/
2017. ápr. 24. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!