Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19-20 éves rocker fiúk!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19-20 éves rocker fiúk! Nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 25. 17:50
 1/5 Firedoom ***** válasza:
20 vagyok es metalos, igy is johet a valasz?
2017. ápr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ahha
2017. ápr. 25. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Alacsony, sportos, ne öltözködjön úgy, mint egy divatmajom, meg mitotmén, rá kell nézzek, hogy tudjam, hogy bejön-e vagy sem. :D
2017. ápr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 19 leszek nyáron, acélbetétesbe és feketébe járok, kopasz vagyok és hamarosan lesz egy chopperem, szóval gondolom megfelel majd a válasz. :D Szeretem a kisebb lányokat, itt nem korra kell gondolni, olyan 150-160 körül, de nincsen bajom azzal se ha egymagas velem. Hosszú haja legyen, lehetőleg egyenes, de ezek a külsőségek annyira nem számítanak. Legyen hasonló az ízlése és az értékrendje, mint nekem. Ne legyen buta (nem tanulmányi eredményekre gondolok), el lehessen vele rendesen beszélgetni bármiről. Nem vagyok se vékony, se dagadt, inkább mackós-izmos, 98 kg vagyok 182-höz, így ne legyen 40kg a lány. :D Nem azt mondom, hogy húzza le hátul a motort, mert a chopper nem egykerekezésre való, de azért ne fújja le a menetszél.
2017. ápr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves, aranyos, figyelmes, intelligens lányok. A külső az látás alapján dönthető el a legjobban, nincsen semmi preferencia, annyi, hogy a végletek között legyen (ne túl kövér/sovány).

Egy 19 éves rocker fiú

2017. ápr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!