Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Hogy kelthetném fel az érdeklődését?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon tetszik. Visszahúzódó típusnak tűnik. Mindig lehajtja a fejét ha meglát.

Életemben először érzem fiú iránt, hogy meg akarom ismerni. Nem volt még kapcsolatom, tapasztalatlan vagyok minden téren. Nem tudom, hogyan kelthetném fel az érdeklődését.

Egy héten 3-4× látom reggelente pár percig.. :/

Megszólítani nem merem. Félek, hogy csak leégetném magam.

Vagy hagyjam az egészet? Elvégre ha bejönnék neki akkor biztos lépne valamit ő. Gondolom.

17/L



2017. ápr. 26. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj. :D Van egy srác aki tetszik, és szeretnéd megismerni, szupi, a legkönnyebben úgy tudod magadra vonni a figyelmét, ha abban a rövid időben a közelébe mész, keresed a tekintetét, rámosolyogsz stb. Ne félj megszólítani, nem harap! :D Mosolyogj mikor meglátod és köszönj rá. Ha az utcán szoktad látni vagy buszon akkor kérdezd meg hogy mennyi az idő vagy tegyél valamilyen megjegyzést, csinálj valamit amiből kommunikáció lesz. Ha suliban akkor meg könnyebb dolgod van, bármiről megkérdezheted. Ne izgulj, semmit nem veszíthetsz, és semmi bajod nem lehet tőle, beégni meg főleg nem égnél be. És ne legyél ilyen bizonytalan, mert nincs miért. És semmiképpen ne hagyd az egészet. :'D.
2017. ápr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Akkor megpróbalok tenni valamit az ügy érdekében. Csak ne paráznék ennyire... :D

2017. ápr. 26. 18:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Haha, pont ez van velem is. Reggelente egy busszal jövök egy sráccal. Ilyen kis félénknek tűnik. Egyszer csak azt vettem észre, hogy elkezdett nézni. De lehet, hogy csak bekélzeltem, mert mostmár sose figyel. Én nem merem megszólítani, így, hogy nem is néz mostanában meg pláne nem. És már csak másfél hónap vissza a suliból és utána egész nyáron nem fogom látni. :/

16/L

2017. ápr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3#

Nekem is épp ez a bajom. Pár hónap és vége a sulinak. Utána nem látom sokáig.

Most kell cselekednünk ha már ők nem képesek! :D :D

2017. ápr. 26. 21:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Kéne. :D Csak nálam az a gond, hogy a fiú egy ideje már semmi jelét nem mutatja, hogy érdekelném. Így viszont semmi bátorságom nincs megszólítani. De, ha te megteszed, akkor nagyon szurkolok neked. :)
2017. ápr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor latod vedd fel a szemkontaktus és mosolyogj cukin, és ha tudod próbálj rájönni hova megy és ott belebotlani
2017. ápr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!