Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen fura a csaj? 17/f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen fura a csaj? 17/f

Figyelt kérdés
Facen kb egy hónapja megismertem egy lányt ott jókat beszélgettünk. Utánna valamiért abbamaradt. Facen mindig megjelöl engem a képeim engem meg a barátnőit meg írogat ilyen szíveket stb. Ma rá írtam és az aha,jaja,hmm,okon kívül nem írt semmit. Kérdeztem hogy mi a baja, megsértődött vagy valami. Azt mondta h semmi baja nincs és folytatta a jajázást.
2017. ápr. 26. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak szimplán nincs kedve, vagy nem ér rá annyira.
2017. ápr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azert, mert egy primitiv/egyszeru leny
2017. ápr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%

egyszerűen csak unalmas vagy, kezdjük ott hogy láttam már régebbi kérdésed és normális ember kondizni nem visz el valakit első randi alkalmából, szóval YAh csak szimplán k**va hamar unalmassá válasz, ami teljesen a te hibád, valószínűleg semmilyen egyéniséged nincs, talán 17 éves korban illene leszokni a fikaevésről és elkezdeni valami értelmes dolgot is csinálni, de hát olyanok is kellenek, akik a fikaevésnél lemaradnak, csak hát mikor kiszolgálnak engem, akkor remélem nem teszik bele, de ha mégis kirugatom majd aztán éhen hal.

Hdgdjdvsjsgscshs jobb nem jutott eszedbe?? Igazán sokat mondó, beles*arok az egészbe ge*ire unatkozom, gyorsan akarok regisztrálni és valamit kiírni hogy végre figyeljenek rám neved van, de ezt szerintem mindenki megtudja állapítani, ha figyelemre vágysz lóbáld a fütyköst az utcán, habár csoda ha a tiedet bárki is megnézné, vagycsak szimplán a véleményük kimerülne ebben jaaaa.. Vagy igen hasonlít valami fa** szerűségre, de azért a golyói hiányoznak, meg a t*ke sincs meg nagyon.

2017. ápr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt személyes találkozó? Mert ha nem, akkor nincs sok esély. De mint az előző válaszolók is mondták, lehet, hogy alapból rossz kedve van vagy már nem érdekel.
2017. ápr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
valószinű full leszar de facebookon a kirakatba azért jó használni téged meg mutatni kifele, hogy nekem van csávóm itt van, nem egy magányos lány vagyok
2017. ápr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!