Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ráírtam egy csajra ismerkedni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírtam egy csajra ismerkedni szerettem volna, másnap visszírt egy szót azt hogy ''kedvellek'' Erre reagáltam azóta semmi. Nem írt. Akkor ezt most mire véljem? Én érzem furán magam ebben a szituációban :/

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Írd vissza, hogy én is, ha tényleg, írd vissza, hogy nem nagyon vágyom most kapcsolatra, ha nem
2016. aug. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Komolyan ilyen bonyolult ez?
2016. aug. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pontosan mit reagaltal? Mert ha szerelmet vallottal neki o meg kozbe csak ugy ertette hogy "birlak, jofej vagy" akkor ja ciki..:/
2016. aug. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Olyat írtam neki, amiben ''viszonzom'' ezt az egészet pedig nem is nagyon ismerem.

De most össze vagyok zavarodva.

2016. aug. 22. 23:41
 5/6 A kérdező kommentje:

Legelőször azt írtam neki hogy szeretném megismerni.

Erre visszaírja hogy kedvellek

Én erre azt írtam hogy ''te is szimpatikus vagy nekem'' ilyenek de ennyi

azóta nem történt semmi

2016. aug. 22. 23:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Ego növelésre használt. Azóta valószínű vagy tíz másik fiút is.
2016. aug. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!