Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy rátok szállt valami fura csaj (vagy fiú) pitizett, meg mittudomén aztán amikor elkezdtél vele valóban foglalkozni meg megszeretted egyszer csak belédkötött és letiltott?

Figyelt kérdés
Ezek valami megszálltak? Vagy velem van a baj?
2017. febr. 9. 14:58
 1/9 A kérdező kommentje:

például ez a csaj azzal kezdte, hogy folyton ilyen szivecskéket küldött. De volt pasija amúgy. Nekem nem is jött be. De szívesen beszélgettem vele.

Aztán egyszer csak annyit írt már, hogy le kellett némítanom az üzeneteit mert nem tudtam dolgozni tőle.


Aztán még be is szólt és végül letiltottam, de gondoltam ne legyek már ilyen bunkó szar feloldottam, erre ő mondja azt, hogy én mennyi energiát elveszek az életéből, meg hogy hagyjam már békén meg minden és ő tilt le :D

De az ilyen miért ilyen nyughatatlan? Nem értem? És miért rám rakja a szar energiáit?

2017. febr. 9. 15:00
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. febr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak simán ribi. Az ilyeneket le kell szarni.
2017. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tök jó kedvem volt amúgy.

És folyton tönkreteszi, tegnap is tönkretette. Aztán letiltottam.

Ma feloldom, erre csak beszólogat meg minden és ő tilt le és megint rossz kedvem van.


Csak nem értem miért engem találnak meg mindig az iylenek.

2017. febr. 9. 15:08
 5/9 A kérdező kommentje:
Lehet ilyen energiavámpír és így csatolja rám át a negatív energiáját.
2017. febr. 9. 15:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt.
2017. febr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem kell feloldani.

Ezek ribik, őrült rajongók. Addig vagy érdekes ameddig leszrod.

Vagy csak behisztizett, mert nem működött a személyes varázsa rajtad, ami másokon szokott.

Ne törődj vele. Az ilyen megszállott bolondokkal minél kevesebbet beszélsz, annál jobb.


Nekem amúgy volt ilyen. Ismerkedtem vele, párszor beszéltünk, nem volt semmi. 1 év után írt, hogy csak rám gondol és elhagyja miattam a barátnőjét. Azt se tudtam hirtelen ki ez...

Másik meg az ajtóm előtt állt egy darabig csak úgy nosztalgiából, vele párszor randiztunk.

Volt egy harmadik is, akivel itt gyakorin beszéltem régen, de töröltem az összes levelezésem egy olyan személy miatt, akire már nem szeretnék emlékezni.

Erre a napokban írt egy XY, hogy mekkora hazug ez meg az vagyok mint a többiek, mert hogy azt mondtam én nem koptatom le.

Azt sem tudom ki ez... Esküszöm vagy nekem van egy másik személyiségem amiről nem tudok, vagy egyesek túlságosan megszállottak.

2017. febr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Igen szerintem is rajongó volt, aztán amikor rájött, hogy én is "ember" vagyok már rögtön nem voltam neki olyan érdekes, de elvárta volna a rajongást. Aztán amikor nem kapta meg inkább letiltott.

2017. febr. 9. 15:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Alapból nem kell foglalkozni netes csajokkal, pasikkal sem. 95% hogy ugyis hasonló lesz a vége. Gondolom fb-s társkeresős jelölj lájkolj oldalon találtad :) rendes csajok oda ugysem mennek fel. Beszélgetésre meg hááát.... Én is csináltam mar ezt. De 10 csajbol 0maradt meg :D vagy ők tiltottak, vagy én őket. De ha Téged nem érintenek rosszul ezek tiltások, vagy ha kattant a csaj es bunkozik veled.. Akkor nyugodtan csináld :) nincs veled semmi baj. Lájk gyűjtö ri*anccal ne alj le :)
2017. febr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!