Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti hogyan reagálnátok erre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok ahhoz, ha az amúgy hűsèges barátnőtökről kiderülne, hogy korábban több egy èjszakás kalandja is volt ès az előző barátját többször is megcsalta. Sajnos korábban nem igazán tudtam megmaradni egy fiú mellett ès többször is hibáztam, amit megbántam. Viszont most az új barátomnál más a helyzet ès sose tudnám megcsalni. 19/l

2017. ápr. 28. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A múlt elmúlt. A kapcsolatot igyekezném építeni, hogy olyan jó legyen neki velem, hogy ne legyen oka megcsalni.
2017. ápr. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Elgondolkoznék. Valószínű nem törne meg a bizalmam, de eszembe jutna hogy ha megtette máskor akkor velem is megteheti bármikor. Én jobban örülnék ha nem mondaná el.
2017. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ki tudja hányan raktak már meg èn nem nyúlnèk hozzád ezek után.
2017. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ja valoszinu hogy egy lanynak egy ferfi mellett kell leelnie az eletet, fiatalon is, es nehogy kiprobaljon egy ket dolgot, vegulis egyszer el... Ah ugyan. Csak a ferfiaknak szabad, persze.

Ense tamogatom azt hogy valaki fuvel faval lefekszik, kavargat, megcsalja a baratjat, de azert ilyet irni hogy ki tudja hanyan jartak benne. Es kitudja hogy egy ferfi hany lanyba jart? Ugyanaz, sott ennyi erovel egy lany is mondhatna hogy tobb lanyba jartal mar bennem ne. Wtf ez a logika?

2017. ápr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4-es nem mondtam, hogy egy fiú mellett kell leélje az életét. Én nem ítélem el, ha egy lány több fiúval is lefekszik az élete során. De az amit a kèrdező csinált nem ez a kategória. Ő megcsalta a barátját ès fűvel, fával lefekszik. Ez már rbancság akárhogy is nèzzük ès az ilyen nem változik. Fèrfinál is ugyanez a helyzet ès azt is elítèlem.
2017. ápr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!