Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek olyan fiúk mint az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan fiúk mint az animékben?

Figyelt kérdés

Mielőtt még vadul kommentelni kezdénék :D

előbb tisztázom, hogy nem teljesen ilyen mesebeli herceg dologra gondolok, hanem kicsit valószerűbb dolgokra. :)

Pl. Lányok esetében ismerek olyanokat akik hasonlítanak animekarakterre kicsit megjelenésben és,vagy személyiségben. Vékony alkat, 160-165cm, arcra nagyon fiatalos(fiatalabbnak néz ki mint valójában) viselkedésre : imádja a cuki dologat, plüssöket, aranyos is, de tsudere is tud lenni, könnyen zavarba jön stb.


Tehát fiúk esetében és létezik ilyen animés stílusú, aki hasonlóan néz ki, de főleg viselkedik.

Pl. 175-180 magas, vékony, kicsit hosszabb hajú, (nem a manapság divatos felzselézett oldalt nyírt)


Viselkedés: kedves, vicces, kicsit pimasz, törődő, zavarba hozható, nem nyomolús stb.


Aki látott animét tudja ;)



2017. ápr. 29. 01:33
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Jó is lenne.:D
2017. ápr. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, de elég gyerek lehetsz, ha ez alapján akarsz kapcsolatot nyitni, persze nem veszem fel mindennap ugyanazt a ruhát, csak minden másnap.. Animés hajat nem nehéz növeszteni, de igen vannak hiperaktív bolondozó egyének a világban, akik kitűnnek a tömegből és szeretik az aranyos dolgokat.

nem kötekedésből, de "nem a manapság divatos felzselézett oldalt nyírt", azt ugye tudod, hogy miért ilyen sok fiúnak a haja?? Mert a legtöbbnek jól áll, ha neked jól állna valami, akkor kétlem, hogy direkt azt választod, ami pont az ellenkezője, meg úgyis mindenki itt a belsőről beszél, hogy milyen fontos, gondolj bele, ha mindenki ugyanúgy néz ki, akkor ténylegesen csak a belsőt kell majd néznetek nem? :D Annyira viccesnek tartom az ilyeneket, de komolyan, hogy van aki ez alapján megkülönbözet egy embert és egyből lenézi és mielőtt lehordasz, hogy jajj te is biztos akkor páwa meleg gyerek vagy, akkor közölném, hogy nagyon nem, egy az egyeben anime hajam van, amit anime közösségekben imádnak a lányok, de ilyen felfogással mint amilyen a tied, akkor nekem csak az állatfülü aranyos nagy mellű lányok kellenek cuki arccal!! És a füle legyen eredeti!! Állatfülel kell születnie!

Egyébként a kérdést felesleges feltenni szerintem, mivel nézz rá japánra, emberek fiatalabbnak néznek ki?? igen 1 pipa, vannak 165-180 közötti fiúk?? igen még egy pipa, vékony fiők vannak? Igen még egy pipa, hosszabb hajúak a vékonyak között, annyi ember között elég nagy a valószínűsége..

2017. ápr. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Léteznek hát. Én ismerek egy japán fiút. Kicsit kisebb, de még tini és növésben van. Barátnőzni viszont még nem akar. A tanulás, sport most fontosabb neki, mert megalapozza a jövőjét.
2017. ápr. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, L vagyok, mint a befőtt, és épp úgy virtuális vagyok (eleinte).
2017. ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 SaJt01 ***** válasza:
100%

ÁtlagosMerevedés kommentjét adom!


Persze hogy létezik.

2017. máj. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 SaJt01 ***** válasza:

De csak a név miatt, azzal nem értek egyet hogy ha valakinek tetszik valami vagy igénye van valamire akkor azt el kell hogy ítéljem ha a többségtől/enyémtől eltér.


Ez a hozzá állás értelmetlen konfliktusokhoz vezet amiknek se eleje se vége, mert egy olyan dolgon megy a vita ami viszonylagos, és emberenként változik.

2017. máj. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"imádja a cuki dologat, plüssöket, aranyos is, de tsudere is tud lenni, könnyen zavarba jön stb."


Léteznek, de nem te érdekled őket (már amennyiben lány vagy)

2017. máj. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy hasonló stílusban érkeznek majd válaszok. :D


Most főleg a 2. válaszolóhoz "szólok" :)

1. Nem mondtam, hogy párkapcsolatot akarok, és egyébként sem gyakori kérdéseken keresnék xd

Összeségében csak kivácsi vagyok, mert nem ismerek nem is nagyon láttam ilyen fiút, de lányt igen, nem is egyet, ahogy fent írtam. :)

2. "nem a manapság divatos felzselézett oldalt nyírt"

Ha elolvasod, ez egy teljesen átlagos kijelentés, írásban nem lehet hangsúllyal érzelmi töltetet adni egy mondatnak/ monndatrésznek, te viszont ellenszenvet láttál bele, pedig ezerféleképpen lehet olvasni. Én sziplán csak kijelentettem, pl. mintha az mondanám: szeretnék venni egy derékszoknyát de nem a manapság divatos sima fekete körszoknyát, hanem kockásat. Nem mondtam semmi negatívat a szoknyáról, csak kifejettem, hogy nem arra gondolok. :)


Egyéként ezt se kioktatásnak vedd, csak szimpla monton hangsúllyal olvasd végig, nem akarlak megbántani, azért mert nem úgy értelmeztél valamit ahogy én, nem vagy gondolatolvasó. :)



3.válaszoló: Köszi a választ! :)

Megkérdezhetem, hogy hány éves?

Az elfelejtettem, hogy kort is lehet írni, kíváncsi vagyok, hogy melyik korcsoportra a legjellemzőbb.^^


4. Jó poén :)


SaJt01 : Köszi! Egyetértek azzal amit írtál :)


7. Amit idéztél azt lányokra írtam :D de feldobtad a napom :DD

2017. máj. 2. 01:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Manapság megint az oldalt felnyírt, fent felállított - zselés haj a divat? Divatok jönnek-mennem és... ismétlődnek. A 80-as évek alter divatja volt ez (new wave).
2017. máj. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!