Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek a mai világban pl...

Szerintetek a mai világban pl itt magyarországon, léteznek olyan viselkedés stilusú nő/férfi, gyerek, aki olyan mint az animékben? Mint pl MOE, aranyos, vicces stb?

Figyelt kérdés

ezt a kérdést már rég fel akartam tenni csak valahogy elfelejtettem.Na és igen ez a kérdés számomra azon alapszik hogy ugye az anime egy kitalált rajzfilm figurákkal tele rakott animáció. és ugye ehez kell képzelet...stb. De van mindennek Alapja,azaz hogy az emberek ilyen hasonló anime karaktereket kitaláljanak kell egy példa ember,vagy csak aki kitalálta ilyen embert szeretne a világon vagy ilyen szeretne lenni.

és szerintetek létezik e ilyen lány/fiú aki így viselkedik?

15/F


2011. márc. 17. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem MOE-t, de miért ne létezne aranyos, vicces stb ember? Nyilván vannak benne egyediek az animékben, de elméletileg létezhet bármilyen viselkedésű ember a világon is.... nem ez a legvalószerűtlenebb dolog az animékben. Hanem ha mutatsz nekem egy shinigami-t vagy saiyajin-t...:D
2011. márc. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!